Поділитись:

Луцькі тролейбуси виїхали на вулиці Кременчука (фото)

Субота, 19 травня 2018, 15:50

Перші п'ять луцьких тролейбусів "Богдан" із партії у 40 одиниць вийшли на маршрути в Кременцуці.

Про це повідомили в прес-службі АТ "АК Богдан Моторс".

Нові моделі надвеликого класу вміщають до 184 пасажирів кожен. Вони споживають майже на 40 % менше електроенергії, ніж старі тролейбуси, які раніше курсували містом.

"Це екологічно чистий транспорт нового покоління, який демонструє, що пасажирські перевезення в Україні можуть бути не лише комфортними для громадян, але й економічно вигідними для міста за умови переходу на заощадливий електричний транспорт замість автобусів на бензині", – підкреслили в Корпорації "Богдан".

Тролейбуси мають запас автономного ходу, завдяки якому можуть продовжувати рух без під'єднання до контактної мережі зі швидкістю 15 км/год протягом 1 км. Вони оснащені звуковим супроводом, відкидними сидіннями, Wi-Fi-зв'язком, GPS-навігаторами та відеореєстраторами. Машини також мають систему відеоспостереження, яка дозволяє водію контролювати все, що відбувається всередині салону та слідкувати за посадкою пасажирів.

Під час проектування моделей розробники також врахували потреби людей з інвалідністю. Тому тролейбуси мають низьку підлогу, пандуси та майданчики для візків і кнопки для подачі сигналу водію. Нова техніка була придбана міськрадою Кременчука у рамках проекту оновлення муніципального транспорту, який фінансує Європейський банк реконструкції та розвитку.

"Рухомий склад у більшості регіонів вже давно вичерпав строк експлуатації та несе реальну загрозу для пасажирів. Ми сподіваємося, що й інші українські міста приєднаються до програми модернізації тролейбусних і автобусних парків і збільшуватимуть кількість сучасного комунального транспорту. Адже покращення безпеки та комфорту пасажирських перевезень має бути однією з пріоритетних задач місцевого самоврядування по всій Україні", – зазначили в прес-службі компанії.

Нагадаємо: закупівля тролейбусів проходить у рамках проекту "Міський громадський транспорт в Україні", який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 червня 2019
04 червня 2019
17 травня 2019
15 травня 2019
23 квітня 2019
11 квітня 2019
29 березня 2019
19 березня 2019
06 лютого 2019
22 січня 2019
09 січня 2019
14:16
08 січня 2019