Поділитись:

Волиняни привезли медалі з Кубку світу з параканое (фото)

Понеділок, 21 травня 2018, 16:35

Із 14 по 19 травня в місті Сегед (Угорщина) відбувся Кубок світу з параканое серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату.

Загалом брали участь спортсмени з понад 20 країн світу. Україну представляли 6 спортсменів, 2 з яких представляли Волинь: Ємельянов Сергій та Мажула Марина, – повідомляють на Facebook-сторінці Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

Сергій Ємельянов виграв гонку на 200 метрів на байдарці та став переможцем світу з параканое у класі KL3 (результат 39,254). Спортсмен зробив спеціальний дизайн для свого човна, де написав "Крим – це Україна". Через це його могли дискваліфікувати. Та він продовжив змагання, пройшов усі попередні заїзди і в фіналі приїхав першим, обігнавши атлетів з Нової Зеландії і Німеччини.

Ще однією спортсменкою від Волині родом з Ратнівського району була Марина Мажула, яка посіла сьоме місце у гонці на 200 метрів у класі KL1.

Тренером медалістів є В'ячеслав Загреба.