Поділитись:

У дитсадках, школах і вишах посилять охорону

Середа, 23 травня 2018, 10:10

Міністерство освіти і науки рекомендує посилити охорону та заходи безпеки в усіх закладах освіти.

Відповідний лист був надісланий в департаменти, управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів середньої, професійної, вищої освіти, – інформують у відомстві.

Рекомендації надано в зв'язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та для організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів.

Зокрема, МОН рекомендувало посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також йдеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров'ю.

Також в МОН рекомендують:

  • постійно проводити роз'яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров'ю. Залучати до такої роботи співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів;
  • розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами;
  • забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю.

Нагадаємо: 8 травня у Черкасах під час шкільної лінійки діти масово почали втрачати свідомість. Згодом під час урочистої лінійки у школі в Дніпропетровській області у 16-х школярів погіршилося самопочуття. Нещодавно отруїлися учні школи у Харкові.

Надрукувати
мітки:
коментарів