Поділитись:

У Луцьку замінюють тепломережі (фото)

Четвер, 24 травня 2018, 09:32
829
0
0
0

ДКП "Луцьктепло" та Луцька міська рада у співпраці із Європейським банком реконструкції та розвитку впроваджують "Проект реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку".

На модернізацію підприємства та інфраструктур центрального опалення міста буде залучено 10 мільйонів євро кредитних коштів, з яких: 7 мільйонів – це кошти ЄБРР, три – з Фонду чистих технологій. Додатково 4 мільйони євро – це грантові кошти. Термін кредитування становить 13 років, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Спеціалісти підприємств ТзОВ "Енергоресурс - монтаж " та ПрАТ "Луцьксантехмонтаж №536" минулого тижня розпочали заміну 621 метра теплової мережі, що на вулиці Гордіюк, 29, та Кравчука, 5. Це найбільш аварійні об'єкти.

Тривають земляні роботи і на вулиці Загородній, 3-а . Це чи не найдовша ділянка теплової мережі. За словами першого заступника міського голови Григорія Недопада, за цей міжопалювальний період планується, у рамках даного Проекту, виконати ряд робіт по заміні мереж.

За кошти ЄБРР уже запущена котельня на Боженка, що працюватиме на альтернативному паливі.

Варто зазначити, що завдяки Кредиту ЄБРР буде проведена ліквідація підвальних котелень та підключення будинків до загальної тепломережі, здійснюватиметься заміна застарілих котлів, виведення з експлуатації підвальних котелень, формування диспетчерського центру для дистанційного керування і моніторингу теплопостачання.

Проект дозволить здійснити модернізацію системи теплопостачання у Луцьку, що є дуже важливим та своєчасним кроком для зменшення втрат енергії, зниження споживання природного газу та електроенергії, підвищення якості послуг з централізованого теплопостачання та гарячої води у місті.

829
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
12 листопада 2018
10 листопада 2018
09 листопада 2018
08 листопада 2018
07 листопада 2018
20:00
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...
Припиніть палити суху траву та листя! (фото)
Фраза "Ми не курили, то листя біля школи палять" врятувала ...
Що не можна нагрівати повторно
Ми частенько нагріваємо двічі, а то й тричі ті чи ...