Поділитись:

Школам пропонують розповідати про створення світу по-новому

Четвер, 24 травня 2018, 13:45
2649
0
0
4

Українським школам пропонують розповідати про створення світу за теорією Креаціонізму.

Таку петицію №22/044852-еп зареєстрували на сайті Президента України.

"На сьогодні в українських школах основними навчальними теоріями щодо створення Всесвіту, Землі та людини є теорії: "великого вибуху" та теорія Дарвінізму (походження людини від мавпи). Однак, вже десятки років у багатьох країнах світу, окрім зазначеної теорії, діти у школах вивчають і теорію Креаціонізму, створення Світу та людини Богом", - пише автор звернення Сергій Гула.

Чоловік переконаний, що ця теорія має значно більше наукове обґрунтування, аніж теорії "Великого вибуху" та "теорія Дарвінізму".

"Варто зазначити, що теорію Креаціонізму підтримували такі видатні вчені як: Ісак Нютон, Майк Фарадей, Альберт Ейнштейн. А також такі українські вчені як: Григорій Сковорода, Іван Огієнко, Владислав Ольховський, Огірко Ігор та інші. Варто зазначати, що в Преамбулі Конституції України зазначено, про відповідальність перед Богом за наше державотворення", - аргументує автор.

Він переконаний, що ця відповідальність, також і передбачає надання українським дітям можливості рівноцінно вивчати теорію Креаціонізму, разом із іншими науковими теоріями, особливо зважаючи на те, що за різноманітними дослідженнями від 70 % до 85 % громадян України вважають себе віруючими!

Нині за таку пропозицію підписалися 1293 особи з 25000 необхідних. До завершення збору підписів лишилося 87 днів.

2649
0
0
Надрукувати
мітки:
4 коментарів
Имя
24.05.2018 14:43

скрепы крепчают, а церковь отделена от государства

1
1
Юродивий
24.05.2018 15:13

І про Летючого Макаронного Монстра не забути.

2
1
Тимофій
26.05.2018 16:05

Звичайно, можна ставитись з гумором, щодо віри християн. Проте "науковість" теоріі еволюціі, є нічим іншим як прихованою релігією, яка змушує діток приймати на віру так звані "факти". Що на справді є ніщо інше, як компіляція та пересмикування. Пропонується офіційно пропонувати дітям альтернативний погляд багатьох вчених, які знаходять все більше наукових підтверджень біблійним історіям. Це дасть змогу дітям критично сприймати будь-яку теорію, стимулюючи до пошуку відповідей, аналізу та формування власного світогляду. Крім того це впливає на ціннісну систему людини. Від усвідомлення того, хто Я тварина чи образ Божий залежить моя моральна поведінка

1
0
Noname
28.05.2018 23:00

Збирались іти Європу, а при цьому наслідуємо ВИлику Росію. Ну як же не підтримувати державу "духовными скрепами". Залишається завезти більше настою Бляришнику. Вивчати теорію креаціонізму: а за якими матеріалами? Біблія? Чи Коран? Нічого, що є безліч релігій і в них все описано по-різному? Як завжди ідею кинуть, а як реалізувати - думають потім.

0
0
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...