Поділитись:

Український бізнес перевірятимуть раз на рік усі контролюючі органи спільно

Понеділок, 14 грудня 2015, 15:54

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зобов'язало контролюючі органи проводити лише одну спільну комплексну перевірку бізнесу один раз на рік замість проведення окремих перевірок кожним органом.

Згідно з документом, оприлюдненим на сайті Мінекономрозвитку, план комплексного контролю на 2016 рік включатиме назву підприємства, ідентифікаційний код або реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи-підприємця, перелік органів державного нагляду (контролю), які повинні перевірити це підприємство і дату початку проведення комплексного планового заходу. Про це повідомляє видання "Finance.ua".

При цьому кожен перевіряючий орган, зазначений у комплексному плані, зобов'язаний дотримуватися дати початку проведення перевірки, а також привести у відповідність дату, зазначену в його плані заходів.

Таким чином, діяльність суб'єктів господарювання, які включені в плани різних органів державного контролю, може перевірятися протягом одного року лише один раз, тобто комплексно – одночасно.

Надрукувати
мітки:
коментарів