Поділитись:

"Виглядає, як свідомий саботаж", - політолог про засідання Луцької ТВК щодо депутатів-відкликанців

Четвер, 31 травня 2018, 21:09

Політолог Михайло Наход пояснив, що саботування засідання Луцької ТВК окремими її членами має політичне пояснення.

Оскільки прядок денний не був затверджений, то голова комісії не має права ставити питання на розгляд. Про це розповів 31 травня політолог Михайло Наход.

"Це виглядає, як свідомий саботаж окремими членами комісії її роботи. Також хочу звернути увагу на те, що ряд членів комісії взагалі не прийшли на засідання. Тому є питання і до них також. Чому вони не виконують свій обов'язок?" - зазначив Михайло Наход.

Він додав, що такій поведінці окремих членів комісії можна знайти, швидше за все, якесь політичне пояснення, оскільки епопея з розглядом питання щодо відкликання депутатів буде продовжуватись ще якийсь час.

Пропозицію представників комісії від "Опозиційного блоку" щодо розгляду окремої постанови по кожному депутату-відкликанцю політолог називає цілком прийнятною. Хоча з іншого боку складається враження, що для деяких членів комісії одні "відкликанці" є прийнятними, а інші – ні.

Щодо часових рамок у роботі комісії, то вона може тривати безкінечно, допоки депутати не зберуться і не приймуть до уваги рішення суду та не винесуть відповідної постанови.

Нагадаємо: комісія має вирішити питання щодо відкликання 5-ох депутатів Луцької міської ради: Аркадія Соломатіна, Сергія Були, Костянтина Петрочука, Євгенія Ткачука та Олександра Козлюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАСІДАННЯ ЛУЦЬКОЇ ТВК НЕ ВІДБУЛОСЯ

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2019
20:00
15:40
13:00
20 січня 2019