Поділитись:

У Цуманському лісгоспі – новий директор

Понеділок, 14 грудня 2015, 17:09

У державному підприємстві "Цуманське ЛГ" представили нового директора. Ним став Володимир Туревич.

До цього Володимир Сергійович працював головним лісничим ДП "Володимир-Волинське ЛМГ", а також успішно пройшов конкурс в Державному агентстві лісових ресурсів України, - повідомили у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Виконувач обов'язків начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко передав новому директору наказ про його призначення на цю посаду та висловив сподівання, що новому директору з допомогою колективу вдасться вивести державне лісопідприємство до найбільш успішних.

Довідка: Володимир Туревич – з лісівничої родини, народився у с. Градиськ Маневицького р-ну, закінчив Шацький лісний технікум ім. Валентина Сулька, Український національний лісотехнічний університет (спеціальність "Лісове господарство"). З 1 квітня 2003 р. працює у лісовій галузі Волині. Починав трудовий шлях старшим майстром Градиського лісництва ДП "Городоцьке ЛГ", був помічник лісничого Троянівського лісництва цього ж лісгоспу, лісничим Кашівського лісництва ДП "Ковельське ЛГ", головним лісничим ДП "Володимир-Волинське ЛМГ". Одружений, має двох синів. Дружина Юлія Володимирівна за фахом вчитель молодших класів.

Володимир Туревич - на фото зліваВолодимир Туревич - на фото зліва
Автор фото:Сергій Цюриць

Автор фото:Сергій Цюриць

Надрукувати
мітки:
коментарів