Поділитись:

Екс-начальника Держкомзему Волині судитимуть за фінансові махінації

Вівторок, 12 червня 2018, 12:20

Начальника Головного управління Держкомзему у Волинській області судитимуть за розтрату понад 400 тисяч гривень державних коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Колишній начальник Головного управління Держкомзему у Волинській області, змовившись із директором ПП "Геомоніторинг-Волинь", з яким за результатами тендеру було укладено договір на проведення інвентаризації земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Рожищенського, Володимир-Волинського та Горохівського районів Волинської області, заволоділи та розтратили бюджетні кошти, призначені для оплати цих робіт.

Підприємство, яке мало виконати роботи, не володіло належним обладнанням для їх проведення та не мало відповідних фахівців, відтак фактично не провело інвентаризації земель, а документація, виготовлена ним, була непридатною для використання в роботі.

Попри це, директор підприємства підписав та скріпив відтисками печатки акти прийому-передачі виконаних робіт, які містили неправдиву інформацію про те, що ПП "Геомоніторинг-Волинь" нібито ці роботи виконало.

Начальник Головного управління Держкомзему у Волинській області, знаючи, що відомості, вказані в актах, не відповідають дійсності, підписав їх та передав до бухгалтерії управління для здійснення за ними оплати.

На підставі цих завідомо підроблених документів на рахунок підприємства було безпідставно перераховано 423 500 гривень.

Невдовзі обоє обвинувачених – і директор підприємства, і колишній начальник Головного управління Держкомзему у Волинській області – постануть перед судом, який і визначить їм міру покарання.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 листопада 2019
11 листопада 2019