Поділитись:

На кордоні Волині через підроблені доручення забрали автомобілі

Середа, 13 червня 2018, 16:00

Упродовж тижня митники зафіксували три факти ввезення легкових автомобілів на польській реєстрації за фіктивними нотаріальними дорученнями.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Волинянин, перетинаючи кордон через пункт пропуску "Ягодин" на "Volkswagen Passat", пред'явив нотаріальне доручення на право користування автомобілем, посвідчене нібито нотаріусом з м. Лодзь. Мешканець Черкащини за кермом "Skoda Octavia" подав до митного контролю фіктивну довіреність від нотаріуса м. Слубіца. Громадянин Польщі, прямуючи в Україну на чужому "Volkswagen Golf", скористався послугами аферистів, які підробили нотаріальне доручення канцелярії нотаріальної м. Люблін.

Перевірки автентичності поданих до митного контролю доручень зазначених канцелярій нотаріальних Республіки Польща спростували факти їх офіційного посвідчення.

"Це не мій підпис, за номером реєстру значиться інша особа, документ є фальшивим", – висновки польських нотаріусів, ім'ям яких скористалися нечесні громадяни.

Відтак, за фактами приховування від митного контролю, тобто за подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, усі три автомобілі вилучені на склад митниці. "Volkswagen Passat" оцінено експертами у близько 130 тис грн, Skoda Octavia" – 126 тис грн, "Volkswagen Golf" – у майже 90 тис грн.

Відповідно до ч. 1 ст.. 483 Митного Кодексу України громадян за вчинені порушення очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобілів та конфіскація цих транспортних засобів. Матеріали передані на розгляд суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРЕЗ ПУНКТ ПРОПУСКУ "ЛУЦЬК" НЕ ПРОПУСТИЛИ MERCEDES ЗА ПІВТОРА МІЛЬЙОНА

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:00
18 грудня 2018
20:00
12:11