Поділитись:

У Луцькраді розповіли, коли курсуватиме маршрут № 21

Вівторок, 19 червня 2018, 09:04
858
0
0
0

Лучани скаржаться щодо відсутності маршруток № 21 та № 18.

У редакцію ІА "Конкурент" звернулась лучанка Катерина Селезньова, яка скаржилась на те, що обіцяні місцевими владцями маршрутки № 21 та № 18 все ж не курсують за своїми маршрутами.

Лучанка каже, що ці маршрутки – чи не єдиний спосіб зручно дібратись жителям вулиці Паркової чи початку проспекту Волі до своїх дач ( дачний масив "Маяк", - К.).

В.о. начальника управління транспорту і зв'язку Олександр Середа сказав, що стосовно маршруту № 21, то Луцькрадою проведено конкурс на цей маршрут. Однак на цьому маршруті ще є діючий договір на маршрутку № 16, який закінчується 4 липня.

"Після 4 липня будемо укладати новий договір з новим перевізником і організовувати ці перевезення. Не раніше". – сказав Олександр Середа.

Щодо маршруту № 18, то за словами чиновника, перевізник повідомив письмово про часткове виконання угоди у зв'язку з тарифом. На попередній нараді з ним було узгоджене питання, що після підняття тарифу перевізник відновить перевезення. Однак він цього досі не зробив. Завтра буде нарда за участі першого заступника міського голови Григорія Недопада щодо відновлення перевезень, або ж (в разі відмови відновити маршрут) розірвання договору з цим перевізником.

Нагадаємо, що маршрут №21, має сполучення Центральний ринок – вулиця Об'їзна. Раніше у міській раді вирішили, що новий маршрут №21 буде функціонувати за рахунок маршруту № 16.

Варто додати, що шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямку маршрутки № 18 буде таким: Окружна, Рівненська, Відродження, Декабристів, Гетьмана Мазепи, Софії Ковалевської, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Данила Галицького, Гнідавська, Даньшина, Львівська, Окружна (з місцем відстою на вул. Окружній (масив "Маяк") та вул. Окружній (біля ринку "Ринок Новий".

858
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
15 листопада 2018
13 листопада 2018
12 листопада 2018
08 листопада 2018
07 листопада 2018
06 листопада 2018
05 листопада 2018
01 листопада 2018
26 жовтня 2018
24 жовтня 2018
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...