Поділитись:

Будуєш церкву – думай про безхатьків: у Луцьку пропонують зміни

Середа, 20 червня 2018, 13:38
1265
0
0
1

У Луцьку запропонували облаштувати при храмах приміщення нічного перебування, центри реінтеграції, соціальні готелі для безхатьків.

Відповідну петиції зареєстрували 20 червня.

Як йдеться у петиції, у Луцьку діє схожий центр при церкві "Фіміам", але щоб потрапити туди, необхідно пройти певні процедури, а це не завжди можливо.

"До того ж ті заклади, які є, працюють здебільшого в зимовий період. Хоча й цієї зими ми не вберегли мінімум 5 життів бездомних людей, які просто загинули на морозі", – зазначили у документі.

Згідно із повідомленням, установи для бездомних осіб при храмах можуть мати різну форму: будинки нічного перебування, центри реінтеграції, соціальні готелі тощо. Найбільш ефективний спосіб повернути людину в суспільство – забезпечити постійними житлом і роботою.

"У кількох містах України є такі місця для перебування безхатьків. Але їх менше сотні. Є вони і за кордоном – і це нормальна практика, досвід описаний в інтернеті. У нас же поки такі люди "мусолять" очі іншим лучанам, створюють "проблеми" поліції, медикам, соцпрацівникам. З ними неможливо розібратись, бо всі "футболять" цю проблему, мовляв, самі винні, таке законодавство, є процедури тощо", – сказано у петиції.

Отож, пропонують дозвіл на будівництво церков видавати за умови, якщо забудовники створять приміщення для перебування безпритульних.

Аби петицію розглянули органи влади, вона повинна набрати не менш ніж 300 голосів. До завершення голосування залишилося 14 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

1265
0
0
Надрукувати
мітки:
1 коментарів
Юрій
02.08.2018 17:02

Безхатьки створюють проблеми поліції, соцпрацівникам??? Тоді може давайте не будемо їм виділяти з бюджету гроші, а виділимо гроші тим, хто буде виконувати свої функціональні обов'язки!!! Не потрібно перекладати проблеми держави на церкву. Майже всі безхатьки опинилися на вулиці тому що держава через суд конфіскувала в їх житло!!!

0
0
19 листопада 2018
16 листопада 2018
14:00
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...