Поділитись:

"Волинські новини" звинуватили у перекручуванні слів голови ОДА

Середа, 20 червня 2018, 20:25

Журналістів ІА "Волинські новини" звинуватили у черговому викривленні інформації, сказаної головою Волинської облдержадміністрації Олександром Савченком.

Про це йдеться на сторінці Олександра Савченка в мережі Facebook.

Під час обговорення регіональних програм, які діють в області, до роботи управління розвитку, інвестиції та європейської інтеграції облдержадміністрації були певні зауваження в частині реалізації програм. В цьому Олександр Савченко вбачає особисту відповідальність попереднього керівника структурного підрозділу Юрія Кресака, який нещодавно звільнився.

"Мої перші на службових нарадах критики до Кресака, вони реалізовані – він пішов. В самого хватило сміливості, і я йому за це вдячний. Він би так і так пішов", – сказав Олександр Савченко.

Однак видання "Волинські новини" трактували це, як закид в сторону Володимира Гунчика – попереднього голови ОДА. Так, у статті під назвою "Усе одно пішов би, – голова ОДА про звільнення чиновника", зазначається: "Як наголосив Олександр Савченко, саме через нерезультативність більшості попередніх програм, зокрема їх непрозорість, колишній голова ОДА Володимир Гунчик і прийняв рішення про своє звільнення".

У Волинській ОДА наголошують, що під час засідання колегії взагалі не згадували про Володимира Гунчика. Окрім того, ведеться стенограма засідань колегій. Відтак редакції можуть надати аудіозапис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2019
20 вересня 2019