Поділитись:

Як волинські "порошенківці" з'їздили на Форум депутатів місцевих рад

Вівторок, 15 грудня 2015, 17:31

Близько 90 делегатів з Волині відвідало форум, організований Партією "Солідарність" - Блок Петра Порошенка

Загалом на форумі було близько 3500 депутатів різних рівнів з усіх областей України. Волинську область представляли переважно депутати районних рад, проте були присутні й головні посадовці області, а саме голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик та Луцький міський голова Микола Романюк, радник голови Волинської ОДА та новоспечений начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Юрій Кресак.

Володимир Гунчик багато спілкувався з колегами під час заходу><span class=Володимир Гунчик багато спілкувався з колегами під час заходу

Юрій Кресак  вміло позує для фото><span class=Юрій Кресак вміло позує для фото

Прибули на зустріч з Президентом і депутати Луцької міської ради Наталія Бунда, Євген Ткачук, Петро Нестерук, очільник Волинської "Солідарності" Роман Романюк та син луцького мера Валентин Романюк.

Тріо луцьких депутатів><span class=Тріо луцьких депутатів

Романюки тримаються купи><span class=Романюки тримаються купи

Сам форум для кожного починався із реєстрації та огляду особистих речей на наявність зброї, металевих предметів, перевіряли й працездатність фото та відеотехніки у журналістів.

Продовжувався захід відразу фуршетом, під час якого представники волинської делегації багато фотографувалися, спілкувалися між собою та з колегами із інших міст.

Варто зазначити, що біля столів із їжею та напоями (алкоголю не було) важко було вловити когось із вищих ешелонів влади, вони надали перевагу позуванням перед камерою та рукостисканням.

Микола Романюк щось розповідає Юлії Гринчук><span class=Микола Романюк щось розповідає Юлії Гринчук

А тепер щось шукає в мобільному телефоні><span class=А тепер щось шукає в мобільному телефоні

Євген Ткачук жваво спілкується з народним депутатом Дмитром Лубінцем><span class=Євген Ткачук жваво спілкується з народним депутатом Дмитром Лубінцем

Орієнтовно з сорокахвилинним запізненням розпочалася основна частину форуму з виступу керівника Центрального виборчого штабу партії Ігоря Кононенка, в якому він заявив, що в Україні працюватиме дев'ять тисяч депутатів від "Солідарності". Народний депутат оголосив регіони в яких були показані найкращі результати для БПП "Солідарність", Волині у списку не було. Також Волинь не була представлена серед обласних рад, котрі маю голову від президентської політичної сили.

Перехопив естафету виспутів мер міста Києва Віталій Кличко. Колишньому боксеру настільки сподобалося те, як емоційно його представив ведучий, що він пообіцяв останньому місце конферансьє в наступному бою Володимира Кличка. Кличко оголосив команду обраних мерів від політичної сили і зокрема Миколу Романюка. Лідер "Солідарності" відмітив, що Микола Романюк зробив Луцьк містом з гарним освітленням.

Микола Романюк впевнено крокує на подіум><span class=Микола Романюк впевнено крокує на подіум

Емоційним видався виступ лідера фракції "Солідарність" у Верховній Раді Юрія Луценка. Політик наполягає, що депутати повинні працювати на усіх рівнях, від села до столиці. Зокрема він чекає дзвінків від депутатів з Маневиччини, котрі повинні лобіювати інтереси свого краю.

Роман Романюк поспілкувався з Юрієм Луценко><span class=Роман Романюк поспілкувався з Юрієм Луценко

Останнім виступав президент України Петро Порошенко. Головними завданнями перед собою та урядом президент ставить досягнення миру на Донбасі та боротьбу з корупцією. Порошенко анонсував зміни в уряді, оскільки не всі міністри працюють як слід та відмітив велику відповідальність новообраних місцевих депутатів, зауваживши, що саме на них покладено впровадження реформи децентралізації влади.

Президент виступав майже годину><span class=Президент виступав майже годину

Відспівавши гімн, безліч гостей ринули до президента за автографами, пам'ятними селфі та можливістю потиснути руку главі Держави.

Усміхнений Романюк після виступу президента><span class=Усміхнений Романюк після виступу президента

Порошенко повільно просуваючись через натовп, роздаючи автографи і потрапляючи в кадр селфі-камер, покинув павільйон Міжнародного виставкого центру, так само поступово розійшлися усі гості заходу.

Надрукувати
мітки:
коментарів