Поділитись:

На Волині під амбулаторії планують облаштувати 17 приміщень

Четвер, 21 червня 2018, 12:00
382
0
0
0

У Волинській області в межах реалізації проекту Світового банку планують реконструювати приміщення під амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Будівельні роботи відбудуться у межах реалізації субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Міністерства охорони здоров′я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", – інформує журналістка Мая Голуб.

Консультант з інженерних робіт субпроекту Світового банку Олександр Осмоловський зазначив, що роботи мають бути розпочаті з вересня-жовтня 2018 року. На виконання будівельних робіт передбачено до 8 - 9 місяців. Завершити реконструкцію 17 амбулаторій загальної практики сімейної медицини на Волині планують у 2019 році.

19 червня у Волинські обласній державній адміністрації відбулася передтендерна конференція, де обговорювали 8 лотів на реконструкцію 17 приміщень, що стануть медичними закладами первинного рівня надання послуг області.

У передтендерній конференції взяли участь представники ТзОВ "Житлобуд-2", ПП "Константа-М", ТзОВ "Україна-Інженіринг", ПП "Промбуд-5", ПП "Вест- Вікторія".

Журналістка Мая Голуб, яка спільно з Київською школою економіки здійснює моніторинг виконання субпроекту на Волині, обмінялася контактами з присутніми представниками компаній для швидкої комунікації у разі скарг чи порушень під час проведення тендерів.

Основною метою конференції стало проведення сесії запитань-відповідей представників підприємств, які виявили бажання взяти участь у відборі щодо надання будівельних послуг. На передтендерній конфереції на запитання представників компаній відповідали консультанти Субпроекту Світового банку та радник голови ОДА Валентин Цьось.

Консультантка з управління субпроектом Світового банку Марія Адамчук зазначила, що їх команда відкрита до співпраці та готова надавати вчасні та повні консультації для учасників тендеру. Уточнюючі питання можна надсилати й після проведення перетендерної конференції. Контакти команди субпроекту опубліковані на сайті управління охорони здоров'я Волинської ОДА.

Інформаці про можливих учасників тендерів

Компанії, що займаються будівельними роботами, можуть подавати пропозиції для проведення таких робіт:

  • лот 1 – NCB-W-6.1.2/1 "Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня м. Ковель та Ковельського району Волинської області",
  • лот 2 – NCB-W-6.1.2/2 "Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня Ратнівського та Старовижівського районів Волинської області",
  • лот 3 – NCB-W-6.1.2/3 "Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня Камінь-Каширського та Любешівського районів Волинської області",
  • лот 4 – NCB-W-6.1.2/4 "Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня Маневицького та Рожищенського районів Волинської області",
  • лот 5 – NCB-W-6.1.2/5 "Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня Ківерцівського району Волинської області",
  • лот 6 – NCB-W-6.1.2/6 "Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня Луцького району Волинської області",
  • лот 7 – NCB-W-6.1.2/7 "Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня Володимир-Волинського, Іваничівського районів та м. Нововолинськ Волинської області",
  • лот 8 – NCB-W-6.1.2/8 "Капітальний ремонт приміщення медичного закладу первинного рівня Турійського району Волинської області".

Після обрання переможця тендеру й підписання договору переможець зможе розпочати роботи. Пропозиції конкурсних торгів можна надсилати до 10:00 5 липня 2018 року в управління капітального будівництва ОДА. Того ж дня їх розкриють у присутності призначених представників учасників торгів і всіх, хто бажає бути присутніми, у малому залі Волинської обласної державної адміністрації ( м. Луцьк, майдан Київський, 9).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ З'ЯВИВСЯ ОНЛАЙН-РЕЄСТР ПАЦІЄНТІВ

Довідково:

У Волинській області триває реалізація субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області проекту Міністерства охорони здоров′я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров′я на службі у людей". Журналістка Мая Голуб спільно з Київською школою економіки здійснюють моніторинг виконання субпроекту на Волині.

382
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
16 листопада 2018
15 листопада 2018
14 листопада 2018
13 листопада 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...