Поділитись:

Незаконно звільненого керівника управління юстиції Волині поновили на посаді

П'ятниця, 22 червня 2018, 16:12

Суд поновив на посаді колишнього керівника управління юстиції Волинської області Валентина Кухарика.

Про це стало відомо під час судового засідання у Волинському окружному адміністративному суді 21 червня, – повідомляє видання "Волинь24".

Екс-очільник управління юстиції області Валентин Кухарик подав позов до адмінсуду, аби його поновили на посаді. Суд став на його сторону.

"Рішення в частині поновлення Валентина Кухарика на посаду начальника управління головного територіального управління Волинської області підлягає до негайного виконання", – повідомив суддя Юрій Сорока.

Наказ про звільнення був датований 26 лютого 2018 року. У документі йдеться, що посадовець нібито написав заяву на звільнення за власним бажанням. Але Валентин Кухарик такий факт спростовує, заяви навіть не бачив і не домовлявся про звільнення за згодою сторін. Додає: у день, коли його "усунили" з роботи, навіть не був у Луцьку.

"В день подання наказу, я знаходився в службовому відрядженні у місті Києві. Я брав участь в стратегічній сесії. Якби я мав звільнятися, то я б туди не їхав би", – розповів Валентин Кухарик.

З його слів, реальна причина його звільнення – нібито через політичні мотиви.

Представниця Міністерства юстиції стверджує, що Валентин Кухарик не відкликав заяву про звільнення, не звертався до правоохоронців про тиск під час її написання, тому порушень у реалізації цього рішення немає.

"В діях міністерства юстиції є тенденція дотримання норм чинного законодавства з моменту призначення та на момент звільнення, жодних інших передумов не було, інших доказів теж не було", – каже представниця міністерства юстиції України Ірина Скалецька.

Суд визнав звільнення незаконним, і зобов'язав відшкодувати Валентину Кухарику гроші за вимушений прогул – 154 тисячі гривень.

За даними декларації про доходи, будучи очільником виконавчої служби області, Валентин Кухарик за 2017 рік заробив майже 450 тисяч гривень. Це більше 37 тисяч гривень зарплати у місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЬРАДА ПРОСИТЬ ВІДСТОРОНИТИ ВІД ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ЮСТИЦІЇ

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 січня 2020
15 січня 2020
08 січня 2020
02 січня 2020
31 грудня 2019
23 грудня 2019
15 грудня 2019
14 грудня 2019
13 грудня 2019
11 грудня 2019