Поділитись:

У Луцькій міській клінічній лікарні обстежуватимуть пацієнтів на новому велоергометрі (фото)

Автор: Мая Голуб |
Субота, 23 червня 2018, 18:05
1382
0
0
0

Відтепер у Луцькій міській лікарні є новий комплект велоергометрії вартістю 7 731 євро.

Обладнання закупили в рамках реалізації субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

Журналістка Мая Голуб, яка спільно з Київською школою економіки займається моніторингом реалізації субпроекту Світового банку, 22 червня була присутня при встановленні велоергометра у міській лікарні.

Головна лікарка Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич розповіла, що обладнання їм поставили орієнтовно 15 червня. Вона наголосила, що комплект велоергометрії для лікарні дуже потрібний, адже раніше лікарі працювали зі старим велоергометром.

З її слів, медперсонал знає, як працювати з комплектом велоергометрії, однак для роботи з новим обладнанням для персоналу проведуть додатковий інструктаж.

"Старий велоергометр ми прибрали і ставимо новий. Тобто в нас велоергометрія – це постійна робота. Це все добре, що є нове обладнання, бо ми є потужним медичним центром в області, звідки до нас привозять пацієнтів, наприклад, з інфарктом міокарда, з різними проблемами по серцево-судинних захворюваннях. Із часом обладнання вичерпує свій ресурс і треба міняти на нове. Тому ми дуже тішимося, що для нас поставили нове", – зазначила Лариса Духневич.

Керівник відділу маркетингу фірми "IMESС" Станіслав Тесленко встановив обладнання у кабінеті Луцької міської клінічної лікарні та проконсультував медпрацівників, як працювати з новим обладнанням.

Велоергометр має вигляд тренажера. Коли пацієнт крутить педалі на "велосипеді", лікар може завдяки отриманим на екрані даним зробити висновок, чи є у пацієнта проблеми із серцем. Також велоергометр може показати спортсменам, наскільки їхнє серце готове до фізичних навантажень. Новий велоергометр показує високоточні результати.

Також в рамках проекту "Світового банку" закупили комплекти для проведення велоергометрії у Ковельську Центральну районну лікарню, Нововолинську центральну міську лікарню, Камінь-Каширську центральну районну лікарню, Ратнівську центральну районну лікарню та Волинський обласний госпіталь ветеранів війни.

Нагадаємо: аналізи на обладнанні, закупленому в рамках проекту МОЗ та Світового банку, для пацієнтів є абсолютно безкоштовними.

Довідково:

У Волинській області триває реалізація субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Журналістка Мая Голуб спільно з Київською школою економіки здійснює моніторинг виконання субпроекту на Волині.

Автор: Мая Голуб
1382
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
14 листопада 2018
13 листопада 2018
12 листопада 2018
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...