Поділитись:

Невдовзі визначать, хто буде реконструювати приміщення під амбулаторії на Волині (фото)

Автор: Мая Голуб |
Неділя, 24 червня 2018, 15:00
650
0
0
0

У Волинській обласній державній адміністрації відбулося розкриття тендерних пропозицій на реконструкцію та капітальний ремонт 10-ти приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Заступник начальника планово-технічного відділу управління капітального будівництва Волинської ОДА Станіслав Наумчик 21 червня розпочав процедуру розкриття тендерних пропозицій. Розкривали запечатані конверти у порядку надходження. Жодних зауважень щодо проведення процедури розкриття тендерів та цілісності конвертів у присутніх не було.

Виявили бажання реконструювати приміщення під амбулаторії 5 фірм. Зокрема, ТОВ "Комерційно-виробнича фірма "МАТЕК ЛТД" (м. Київ), ТОВ "Укрмонтажбуд-4" (м. Київ), ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536" (м. Луцьк), ПП "Форест-Україна" (м. Луцьк) і ТОВ "Вінницька будівельна компанія" (м. Вінниця). Представники цих підприємств були присутні на заході.

Журналістка Мая Голуб, яка спільно з Київською школою економіки моніторить реалізацію проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі людей", обмінялася контактами з представниками фірм, щоб, в разі порушень, вони могли звернутися до неї.

На заході також був присутній головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції апарату Волинської обласної державної адміністрації Олександр Кондрацький. Він спостерігав за тим, як відбувається процес розкриття тендерних пропозицій.

Після оцінки пропозицій оголосять, хто буде виконувати роботи з реконструкції, що відбудеться в рамках реалізації субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області"

Нагадаємо: у квітні 2018 року Громадська організація "Київський економічний інститут" (Київська школа економіки) та управління охорони здоров'я Волинської ОДА підписали меморандум про співпрацю заради реалізації успішної реалізації проекту Світового банку в області.

Довідково:

У Волинській області триває реалізація субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Журналістка Мая Голуб спільно з Київською школою економіки здійснює моніторинг виконання субпроекту на Волині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКІЙ МІСЬКІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ОБСТЕЖУВАТИМУТЬ ПАЦІЄНТІВ НА НОВОМУ ВЕЛОЕРГОМЕТРІ (ФОТО)

Автор: Мая Голуб
650
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
08 листопада 2018
18 жовтня 2018
12 жовтня 2018
21 серпня 2018
02 серпня 2018
21 червня 2018
07 червня 2018
05 червня 2018
21 травня 2018
18 квітня 2018
29 березня 2018
21 лютого 2018
04 лютого 2018
19 січня 2018
26 грудня 2017
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...