Поділитись:

Волинський ЗМІ поширив неправдиву інформацію про терористичний акт в ОДА

Вівторок, 15 грудня 2015, 09:36

В одному із інтернет-видань Волині 11 грудня з'явилася публікація, в якій містилася інформація про те, що голові обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику в приймальню принесли гранату.

Зокрема, зазначалося, що близько двох тижнів тому активіст Правого сектору Андрій Фафлей прийшов під кабінет голови ОДА, не дочекавшись керівника області, залишив на столі секретарю гранату та попросив її передати Володимиру Гунчику, щойно він з'явиться. Журналісти інтернет-видання запевнили читачів — цю інформацію вони отримали з достовірних джерел. Про це повідомляє видання "ВолиньPost".

Крім того, подію журналісти інтернет-видання пов'язали із нещодавніми обшуками представників ЗМІ в стінах обласної ради. Мовляв, безпека чиновників та депутатів — понад усе.

Як виявилося, ця інформація не відповідає дійсності. Повідомлення про цей випадок журналісти знайшли на фейковій сторінці у Фейсбуці. Скидається на те, що ця сторінка і була створена для того, щоб розповсюдити таку інформацію.

Активіст Андрій Фафлей, який став "героєм" цієї історії у коментарі виданню "ВолиньPost" заперечив інформацію, поширену волинським виданням.

Фейкова сторінка, на якій опублікували інформацію про гранату><span class=Фейкова сторінка, на якій опублікували інформацію про гранату

Повідомлення на фейковій сторінці у соцмережі><span class=Повідомлення на фейковій сторінці у соцмережі

Друзі Друзі "фейка" у мережі Фейсбук

Матеріал, надрукований у Інформаційному агентстві Матеріал, надрукований у Інформаційному агентстві "Волинські новини"

Надрукувати
мітки:
коментарів