Поділитись:

Польща хоче запустити для українців поїзд до Берліна

Понеділок, 02 липня 2018, 09:32

Польська залізнична компанія PKP Intercity має намір цьогоріч налагодити пряме залізничне сполучення між Перемишлем і Берліном.

Про це повідомляє ЦТС.

Це обумовлено трафіком, яки росте на східному кордоні Польщі, та міграцією громадян України до країн ЄС. У PKP Intercity хочуть цим скористатися і домогтися того, щоб цей рух здійснювався саме залізницею.

Для цього до кінця року запустять склад з причіпних вагонів, який з Перемишля буде йти через Вроцлав і Зелену Гуру до столиці Німеччини.

"Сполучення з Україною виявилося пострілом в десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять дедалі більше пасажирів. За перші п'ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли відзначалося двократне зростання мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі Сходу", – заявив глава PKP Intercity Марек Хранюк.

Зі слів топ-менеджера, компанія має намір скористатися цим трендом і запропонувати нове залізничне сполучення ще в цьому році.

"Є взаєморозуміння з українською та німецькою сторонами в питанні сполучення з Перемишля через Зелену Гуру до Берліна. Поїзд буде називатися "Метрополь". Це буде склад вагонів, який у Вроцлаві буде чіплятися до складу, що рухається в Берлін", – пояснив Хранюк.

Він також зазначив, що зростання трафіку на східному напрямку вимагає пильної уваги до запуску поїздів з Польщі, які могли б рухатися залізницею з колією стандарту 1520 мм. Для цього потрібні сучасні системи зміни ширини колісних пар на рухомому складі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ОНОВИТЬ 22 ЕЛЕКТРИЧКИ У 2018-МУ

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:40
13:35
23 серпня 2019
21 серпня 2019
20 серпня 2019
19 серпня 2019
17 серпня 2019
16 серпня 2019