Поділитись:

Волинь у 2018 році подолала тримільярдний рубіж зі сплати податків

Середа, 04 липня 2018, 10:16

Упродовж першого півріччя 2018 року на Волині зібрано 3 мільярди 250 мільйонів податкових платежів до бюджетів усіх рівнів. Таким чином, ріст сплати податків в області склав плюс 24,6 відсотка до минулорічних показників.

Понад 642 мільйони гривень додаткових надходжень забезпечено за рахунок удосконалення процесів адміністрування, своєчасного реагування на можливі ризики несплати і завдяки високій податковій культурі більшості платників податків, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

"Динаміка росту податкових платежів, яку ми прогнозували на початку бюджетного року, – вже визначальна тенденція та вагомий бюджетний успіх першого півріччя, оскільки переконує не лише в ефективності заходів територіальних органів ДФС в питанні мобілізації податкових надходжень, а й свідчить про належний економічний потенціал регіону. Завдяки налагодженому діалогу ДФС з представниками соціально відповідального бізнесу в області стабільно виконуються завдання з наповнення держбюджету, а місцеві громади отримують передбачені кошти на вирішення актуальних питань", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що саме зусилля в напрямку детінізації економіки, насамперед активна протидія спробам мінімізувати ПДВ чи продовжувати практику тіньової оплати праці, своїм наслідком мають ріст податкових надходжень.

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 жовтня 2019
19 жовтня 2019
15:30
18 жовтня 2019