Поділитись:

Із подяками, дітьми і квардокоптерами: як у Луцьку святкували день Нацполіції (фото)

Середа, 04 липня 2018, 17:17

Квести для дітей, виставка зброї та поліцейські автівки – це та багато іншого чекало на охочих відсвяткувати День Національної поліції України разом із волинськими полісменами.

Так, 4 липня на Театральному майдані Луцька добрі поліцейські бавилися з дітлахами, розповідали про системи охорони та захисту помешкань, дозволяли заходити у службові автомобілі, говорити по рації, приміряти шоломи та форму поліцейських.

Працівники поліції приймали вітання та натхненно спілкувалися із лучанами.

"Конкурент" запитав у старшого лейтенанта патрульної поліції Ірини Чиж, як же вони святкують цей день.

"Ми вже другий рік відзначаємо це свято. В нас шикується апарат управління, приходять вільні роти, які не заступають на зміну, нас вітає керівник управління, проводяться урочистості, вручають подяки від ОДА, міської ради, департаменту патрульної поліції чи національної поліції. Цього року також були урочистості – деяких працівників патрульної поліції відзначили подяками від начальника Департаменту патрульної поліції Євгенія Жукова, обласної ради та органів місцевого самоврядування", – розповіла Ірина.

Та додала, що цього дня були урочистості й на території управління патрульної поліції, де в. о. начальника управління Дмитро Хмарук привітав особовий склад зі святом.

"А нині ми приїхали святкувати та проводити різні майстер-класи на Театральній площі з громадянами", – розповіла патрульна.

До того ж, жінка зауважила, що рота, яка заступила на чергування, нині патрулює місто в загальному режимі.

Хоч поліцейські вже не вперше спілкуються з дітьми, однак їхня цікавість до діяльності копів не вщухла. Дітвора охоче приміряла на себе "поліцейські обладунки", розповідала правила дорожнього руху під час квестів, виготовляла флікери, цікавилася зброєю та слухала музику, яку створював духовий оркестр.

Цікавість викликала й автівка, яку поліцейські назвали міні-кабінетом.

"Це ситуаційний автомобіль, він обладнаний як маленький робочий кабінет. Ми з нього запускаємо квадрокоптер. Він допомагає у пошуку крадених речей, під час мітингів та інших ситуацій. Найчастіше його використовуємо під час масових заходів та різних акцій", – пояснив старший інспектор ситуаційного відділу УОАЗОР ГУНП у Волинській області Руслан Мусійчук.

А заступник начальника чергової частини Олександр Міщук додав, що автівку та "коптера" застосовують й у випадках, коли безвісті зникла людина і потрібно обстежити район.

Дійство тривало більше двох годин. За цей час лучани ще ближче познайомилися з тими, хто дбає про порядок і безпеку волинян та дозволили по-особливому відзначити цей день.

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 жовтня 2019
17 жовтня 2019
13 жовтня 2019
12 жовтня 2019
11 жовтня 2019
10 жовтня 2019
08 жовтня 2019
06 жовтня 2019
03 жовтня 2019
02 жовтня 2019
01 жовтня 2019