Поділитись:

Держава пожаліла грошей на ремонт волинських доріг

Середа, 11 липня 2018, 09:38
1097
0
0
1

Більш ніж чотири роки на теренах краю діє так званий митний експеримент, кошти якого спрямовують на ремонт та відновлення автошляхів області.

Однак нещодавно змінили його основні умови. Скільки надходжень отримає цьогоріч Волинь, з'ясовували під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА у Facebook.

Зокрема, зі слів т.в.о. начальника Волинської митниці ДФС Тетяни Кравець, загалом за шість місяців митниця заробила понад 4 млрд грн, з яких перевиконання становить 206 млн грн. Ці кошти мали б спрямувати на ремонт та відновлення автошляхів області. Однак через зміни в розрахунках самого митного експерименту, фактично надійшла лише третина суми.

"У лютому, березні, квітні і червні система не виконала доведені індикативні показники, тому на ремонт спрямували лише 74,3 мільйона гривень. Можливо, ситуація зміниться і ми отримаємо більше коштів", – зауважила Тетяна Іванівна.

Натомість начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Михайло Леміщак повідомив про нововведення фінансування дорожньої галузі, які запрацюють вже незабаром. Із його слів, держава в першому кварталі поточного року задекларувала на ремонт доріг 1,5 млрд грн. Зокрема у прикінцевих і перехідних положеннях в Бюджетному кодексі сказано, що при умові не виконання в цілому по індикативних показниках митних платежів, буде проводитися компенсація із Дорожнього фонду, розмір якого також становить 1,5 млрд грн.

"Попередньо за другий квартал, окрім першого, наша область отримає 118 мільйонів гривень за те, що впродовж трьох місяців другого кварталу митниця перевиконувала показники. Оце і є пропорція від суми яка становить 1,5 мільярда гривень. Чим більше митні органи будуть перевиконувати індикативні показники, тим більшу компенсацію отримаємо на дороги. Тож все одно наша сума в області буде! Не більше і не менше", – резюмував він.

Зважаючи на те, що відповідне фінансування розпочнуть з 12 липня, Савченко дав доручення вже в найближчий час підготувати пропозиції щодо їх використання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЧАЛЬНИКА ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ ПЕРЕВОДЯТЬ НА НОВУ ПОСАДУ

1097
0
0
Надрукувати
мітки:
1 коментарів
лучанин
11.07.2018 11:36

а нам одно, ми ж бо вівці

0
0
17 листопада 2018
16 листопада 2018
15 листопада 2018
14 листопада 2018
13 листопада 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...