Поділитись:

На Волині по-сучасному обстежуватимуть серце (фото)

Вівторок, 17 липня 2018, 16:57

Допомогу світового рівня на новому обладнанні відтепер зможуть отримати пацієнти відділення серцево-судинних захворювань Волинської обласної клінічної лікарні.

У червні цього року в обласну клінічну лікарню була поставлена пересувна рентгенустановка з можливістю проведення кардіоангіографії (С-арка) Siemens Cios Alpha.

Обладнання вартістю 156 тисяч 200 євро закуплене в рамках реалізації Субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області".

Завідувач відділення електрофізіологічних досліджень серця Волинської обласної клінічної лікарні Ігор Біскуб розповів, що цей апарат дозволить якісніше візуалізувати та аналізувати зображення роботи серцевого м'яза пацієнта.

"Це рентген-апарат з електронно-оптичним перетворювачем, який рентгенівське зображення виводить не на плівку, яку треба роздруковувати, а одразу ми бачимо все на місці. Якість апаратури є набагато вищою, ніж та, на якій ми раніше працювали. Це комфорт в роботі, це якість зображення", – зазначив Ігор Біскуб.

Із його слів, новий рентгенпроникний стіл комфортний для пацієнта і надзвичайно мобільний: (С-арка) Siemens Cios Alpha здатна візуалізувати серце під будь-яким кутом. Це цифровий апарат. Результати обстеження можна записати на диск або флеш-накопичувач. Приміщення, де працює "С-арка", обладнане новими низькотемпературними лампами "Дрегер", що застосовуються в усіх передових лікарнях світу.

"Це якість апаратури на новому, вищому рівні. Це обладнання є складовою частини комплексу, який ще до нас доїде. Невдовзі до нас ще має доїхати установка електрофізіологічного дослідження серця, а також генератор високочастотної енергії та насос для подачі охолодженого фізрозчину для проведення інших видів операцій, які ми не можемо робити вже останні 10 років. У нас була апаратура нижчого класу і рівня до 2007 року. Фактично 10 років працювала, а потім була демонтована, бо застаріла", – зазначив завідувач відділення.

Зі слів Ігоря Біскуба, цього обладнання, що є зараз, достатньо для імплантації антиритмічних пристроїв, проте, після доставки чотирьох моніторів лікарня матиме повний комплект обладнання для виконання всіх видів операцій при порушеннях ритму серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛІКАРНЯХ АНАЛІЗ КРОВІ ВОЛИНЯНАМ РОБИТИМУТЬ БЕЗПЛАТНО І МИТТЄВО

Довідково:

у Волинській області триває реалізація субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області" проекту Міністерства охорони здоров′я України та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Журналістка Мая Голуб спільно з Київською школою економіки здійснюють моніторинг виконання субпроекту на Волині.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 грудня 2018
17 грудня 2018
15 грудня 2018
14 грудня 2018
13 грудня 2018