Поділитись:

На змагання у Світязі реєструються учасники з-за кордону

Середа, 18 липня 2018, 13:37

На екомарафон "Світанок Світязя" активно реєструються жителі Луцька, Прилук, Броварів, Києва, Вінниці, Ківерець, Ковеля, Тернополя, Шацька, Житомира, Харкова та інших міст і містечок. Серед зареєстрованих є і громадяни Республіки Польща.

Екомарафон – спортивний захід, що відбудеться 11 серпня 2018 року на території Шацького національного парку, у селі Світязь, Шацького району, Волинської області.

На марафонський забіг 42 км вже зареєструвалися 16 учасників, екопівмарафон на 21 кілометр – 31 спортсмен, забіг по воді на 400 метрів "ЕКО WATER RUN" – троє, марафонські перегони на лижеролерах – 10 та одна команда на участь в екоестафеті. Реєстрація триває тут до 7 серпня.

До слова, у межах екомарафону "Світанок Світязя" відбудуться: перший в Україні пробіг про воді 400 м, дитячі пробіги по воді на 100 м, півмарафон 21 км, марафон 42 км, естафета та біг по шосе 5 км. Втім напередодні, 10 серпня, відбудеться транскордонний забіг "Пробіг Полісся", що має на меті поліпшити дружні стосунки із сусідньою Республікою Польща.

"Відпочивай активно та збережи екосистему!" – гасло змагань. Ми переконані, що завдяки таким спортивним заходам, ми зможемо зробити нашу націю здоровою фізично і байдужою до шкідливий звичок водночас!

Актуальна інформація є сторінці у Фейсбук та Інстаграм.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:30
22 квітня 2019