Поділитись:

Волинським залізничникам збільшать премії

Середа, 18 липня 2018, 15:38

На Львівській залізниці збільшено розмір преміювання працівників за організацію формування та пропуску вантажних поїздів на подовжених дільницях обслуговування.

Про це інформує прес-служба залізниці у Facebook.

За дорученням виконавчого директора регіональної філії "Львівська залізниця" Володимира Крота, задля підвищення відповідальності та матеріальної зацікавленості працівників за організацію формування, пропуску вантажних поїздів на подовжених дільницях обслуговування на магістралі введено в дію положення про додаткове преміювання працівників оперативно-диспетчерської групи служби перевезень, дирекцій залізничних перевезень, ПТО підрозділів служби вагонного господарства та локомотивних бригад.

Новим документом узагальнено та об'єднано попередні положення про додаткове преміювання окремих категорій працівників, що стосувалися локомотивного, вагонного господарств та господарства перевезень. Одна з головних особливостей впорядкованого положення – суттєве підвищення матеріальної винагороди працівникам, які безпосередньо задіяні у комплексі формування, організації та здійснення руху вантажних поїздів.

Дія положення розповсюджується на старших диспетчерів та диспетчерів, диспетчерів локомотивних (дорожніх) оперативно-диспетчерської групи служби перевезень, чергових по дирекціях залізничних перевезень, поїзних та локомотивних диспетчерів дирекцій, диспетчерів маневрових, станційних, чергових по станції, чергових по сортувальних гірках, складачів поїздів, операторів станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів (зі списування вагонів), старших оглядачів та оглядачів вагонів, старших оглядачів-ремонтників та оглядачів-ремонтників вагонів, операторів з обслуговування та ремонту вагонів (з відправлення), локомотивні бригади локомотивних депо Львів-Захід, Ковель та Мукачево.

Відповідно до нового положення, преміювання передбачене за організацію формування, пропуску вантажних поїздів на подовжених дільницях обслуговування

 • Львів – Жмеринка,
 • Жмеринка – Клепарів,
 • Львів – Здолбунів – Козятин,
 • Козятин – Здолбунів – Клепарів,
 • Ковель – Здолбунів – Козятин – Знам'янка,
 • Клепарів – Батьово – Чоп,
 • Чоп – Батьово – Львів,
 • Здолбунів – Красне – Тернопіль – Максимівка – Тернопільська;

формування, відправлення та пропуск поїздів складом 300 і більше осей, а також поїздів, не передбачених чинним планом формування.

Крім того, матеріальне заохочення передбачене за організацію прискореного обороту локомотивних бригад на дільницях:

Здолбунів – Львів – Здолбунів,

 • Львів – Лавочне – Львів,
 • Львів – Сянки – Львів,
 • Львів – Івано-Франківськ (Хриплин) – Львів,
 • Чоп – Лавочне – Чоп,
 • Чоп – Сянки – Чоп,
 • Тернопіль – Львів – Тернопіль;

проведення вантажних поїздів із подвійним обертом локомотива (без заїзду в депо та без зміни локомотивної бригади на станції Ковель) на плечі обслуговування Ковель – Ізов; а також зменшення експлуатаційних витрат, покращення показників використання локомотивів і локомотивних бригад із дотриманням встановленого режиму роботи локомотивних бригад та вимог графіку руху.

Підставою для нарахування премії є відомості про кількість сформованих, відправлених, проведених поїздів із дотриманням графіка руху на подовжених плечах, у тому числі поїздів складом 300 і більше осей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЗАЛІЗНИЧНІЙ СТАНЦІЇ В КОВЕЛІ ПРОВЕЛИ ЕКСПЕРИМЕНТ

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2018
15:33
30 листопада 2018
12:10
26 жовтня 2018
16:00
12:36
05 жовтня 2018
27 вересня 2018
16:00
03 вересня 2018
31 серпня 2018
18 липня 2018
26 червня 2018
14 червня 2018
22 травня 2018
15:00
07 травня 2018