Поділитись:

У центрі Луцька в громадському туалеті зроблять кафетерій (фото)

Середа, 18 липня 2018, 12:48

На Театральному майдані громадський туалет невдовзі може перетворитися на кафетерій.

Про це стало відомо 18 липня під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Так, проект рішення передбачає надання згоди Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду ТОВ "ЛУЦЬК ФУД СЕРВІС" для реконструкції міської вбиральні з влаштуванням виставкової зали та кафетерію на Театральному майдані, 8, площею 0,0284 га.

Комісія рекомендувала підтримати проект рішення на сесії Луцькради.

Нагадаємо, що виконавчий комітет 11 січня 2017 року із третього разу проголосували за надання приміщення громадського туалету. До того ж, за словами начальника відділу управління комунального майна Алли Грабко, приміщення у поганому стані, використовувати його, як вбиральню, нині неможливо.

Також за умовами договору на місці вбиральні варто було провести ремонтні роботи у зазначеному підвальному приміщенні, забезпечити роботи (функціонування) громадської вбиральні до 15 серпня 2018, облаштувати благоустрій та прибрати прилеглу територію.

Варто зауважити, що за інформацією місцевих ЗМІ, власницею і керівницею "ЛУЦЬК ФУД СЕРВІСУ" є Інна Танзе, яка, виявляється, є сестрою дружини депутата Луцької міської ради Сергія Були.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ПІДСУМКИ ЛУЦЬКОГО ВИКОНКОМУ: ТАБУ НА НІЧНЕ КІНО ТА ТУАЛЕТ В ОРЕНДУ

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 грудня 2018
20:00
12:11
09:19
17 грудня 2018