Поділитись:

Vox populi. Що робити з єврономерами: думка лучан (фото)

Неділя, 22 липня 2018, 20:00

Вже не один місяць в Україні намагаються вирішити проблему з автомобілями на єврономерах. Нещодавно Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону, який має на меті врегулювати це питання, зокрема дозволить знизити акцизи на розмитнення автомобілів та посилити відповідальність за використання нерозмитнених авто. Проте власники автівок на єврономерах, попри певні позитивні моменти, вважають його недосконалим, і в такому вигляді він не вирішить проблему.

Що ж робити з автомобілями на єврономерах, ІА "Конкурент" поцікавилося у лучан.

Андрій:

Потрібен контроль. Кожен, що хоче, те й робить. Я вважаю, що потрібно на контроль це все. Виступав недавно Шеремета, колишній заступник міністра, він каже, що це все просто розповсюджує "бєзпрєдєл". Кримінальна ситуація в нас погіршується, та й таке...

Андрій:

Хай їздять помаленьку. Вони абсолютно не заважають на дорозі.

Сергій:

Я не скажу вам, що з ними потрібно робити. Все нормально, хай їздять. Якщо людина не може купити собі машину на наших номерах, то хай краще купить таку і буде кататися собі. Я би не сказав, що від автомобілів на єврономерах більше загрози.

Лариса:

Вважаю, що вони потрібні. Це доступний варіант для людей, які не мають великий бюджет. З теперішніми нашими зарплатами для людей це вихід. Хай їздять.

Лучанин:

Я не знаю, що робити, щоб було всім добре. Думаю, в принципі вони потрібні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: VOX DEI. В ЗАКОНІ: ЩО БУДЕ З "ЄВРОБЛЯХАМИ" В УКРАЇНІ

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 грудня 2018
03 грудня 2018
30 листопада 2018
28 листопада 2018
27 листопада 2018
25 листопада 2018
23 листопада 2018
22 листопада 2018