Поділитись:

За рік волиняни заплатили за землю 155 мільйонів гривень

Понеділок, 23 липня 2018, 11:37

За підсумками першого півріччя 2018 року на Волині сплачено 154,5 мільйона гривень плати за землю, що на 7,3 відсотка більше аналогічних показників минулого року.

Про це інформує прес-слубжа ГУ ДФС у Волинській області.

"Плата за землю належить до бюджетоутворюючих платежів місцевих громад. Ситуація із її надходженнями безпосередньо залежить від відповідальності керівників органів місцевої влади в питанні впорядкування земельних відносин. Якщо діалогу з землевласниками та землекористувачами приділяється належна увага, об'єктивно проведено грошову оцінку земель, то територіальні громади отримують визначені законом суми орендної плати за землю та земельного податку", – зазначила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас в ГУ ДФС у Волинській області звертаються до громадян, котрі отримали податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку – з проханням своєчасно, упродовж шістдесяти днів від дати отримання повідомлення, перерахувати вказану суму земельного податку до місцевого бюджету.

"Сплачений кожним мешканцем громади земельний податок – це кошти, що спрямовуються органами місцевого самоврядування на вирішення нагальних питань життєдіяльності сіл,селищ та міст. Тож, фінансова самостійність громад залежить від свідомої позиції кожного її мешканця", – підкреслила Світлана Савчук.

У Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують: у зв'язку зі зміною з 1 липня 2018 року бюджетних рахунків варто обов'язково уточнити нові реквізити для перерахування податкових платежів.

Нагадаємо, що повний перелік бюджетних рахунків розміщено на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 грудня 2018
14 грудня 2018
13 грудня 2018
12 грудня 2018