Поділитись:

Волинські легкоатлети візьмуть участь у чемпіонаті Європи

Понеділок, 23 липня 2018, 14:31

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств.

Домашній чемпіонат став успішний для наших легкоатлетів, які вибороли для Волині вісім медалей, – повідомляє відділ з питань фізичної культури та спорту ОДА.

• Лагода Анна – зайняла 3 місце (метання списа), тренери-викладачі: Саган А.Г., Черкашин Р.Є.;
  • Рижий Роман – зайняв 3 місце (метання диска), тренер викладач Сахарук В.І.

У підсумку змагань команда Волинської області вперше в історії на дорослому чемпіонаті України з 26-ти команд зайняла високе 6 загальнокомандне місце.

На командному чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств Малоговець Руслан (тренери-викладачі: Андросович С.В., Андросович В.С., Вегнер О.І.) виборов 3 місце у десятиборстві, що дозволило в підсумку команді Волинської області зайняти 5 загальнокомандне місце.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих був основним відбірковим турніром на чемпіонат Європи з легкої атлетики, який відбудеться 7-12 серпня в м. Берлін (Німеччина). Попередньо були затверджені склади команд зі спортивної ходьби та марафонського бігу для участі у чемпіонаті Європи.

Таким чином у європейських змаганнях з легкої атлетики в Німеччині візьмуть участь 9 волинських спортсменів: