Поділитись:

На "Ягодині" – черга з 300 вантажівок через збій бази даних в Польщі, – Держприкордонслужба

Вівторок, 15 грудня 2015, 15:30

На виїзді з України в Польщу на пункті пропуску "Ягодин" утворилася черга з понад 300 вантажівок.

"На ранок перед пунктом пропуску "Ягодин" на оформлення очікує понад 300 вантажних транспортних засобів", – повідомляє інформаційне агентство "Укрінформ" з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Зазначається, що скупчення транспортних засобів на КПВВ (контрольний пункт в'їзду/виїзду) "Ягодин" виникло з технічних причин. Зокрема, з 9 години 40 хвилин до 23 години 30 хвилин 14 грудня в пункті пропуску "Ягодин" "тимчасово призупинявся пропуск вантажних транспортних засобів через вихід із ладу центральної бази даних митниці Республіки Польща".

Наразі робота бази польської митниці відновлена. Оформлення здійснюється в звичайному режимі.

У Держприкордонслужбі також повідомили, що нині докладається максимум зусиль задля вирішення цієї проблеми. Зокрема, максимально збільшується кількість прикордонних нарядів у пунктах пропуску, збільшується час роботи КПВВ, спільно з місцевими органами влади та Національною поліцією і СБУ відпрацьовуються інші заходи.

Відомство звертається до всіх громадян, які планують виїхати за кордон саме в цьому напрямку, врахувати вищевказані обставини та перетинати державний кордон у інших пунктах пропуску на кордоні з Польщею, де можна швидко та комфортно проїхати: "Угринів", "Грушів", "Шегині" та "Смільниця".

Надрукувати
мітки:
коментарів