Поділитись:

Об'єкти в Україні найчастіше "мінують" із Росії

Четвер, 02 серпня 2018, 11:31

Найбільше неправдивих повідомлень про замінування цього року зареєстровано поліцією у Харкові – майже тисячу.

На Волині таке повідомлення цьогоріч було лише одне, – повідомляє прес-служба МВС України.

Водночас найчастіше "мінуються" магазини та торговельно-розважальні центри. У 2018 році зареєстровано майже 600 таких фактів. Окрім того, 550 разів було "заміновано" підприємства, установи та організації та близько 90 разів – приміщення органів влади.

"Більшість відповідних повідомлень надходить на електронні адреси – 985 випадків з 1,5 тисяч. При цьому значна кількість ip-адрес відправників зареєстрована на території Російської Федерації", – повідомив перший заступник Голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

Він підкреслив, що на реагування на неправдиві повідомлення про замінування витрачаються значні ресурси.

"Ми вимушені залучати багато ресурсів, щоб реагувати на такі повідомлення. Задіюються працівники поліції, ДСНС, медики, інші служби. Окрім того, доводиться здійснювати евакуацію персоналу та відвідувачів. Призупиняється робота самих об'єктів, на які були спрямовані такі противоправні дії. І всі такі повідомлення направлені виключно на нагнітання напруги у суспільстві та дестабілізацію ситуації в країні. Тому звертаюся до наших громадян з проханням: з розумінням ставитися до таких перевірок, адже вони є необхідними при таких повідомленнях", – наголосив В'ячеслав Аброськін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАСУДЖЕНИЙ МАНЕВИЦЬКОЇ КОЛОНІЇ ДОЖАРТУВАВСЯ ДО НОВОГО СТРОКУ

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 квітня 2019
14:30