Поділитись:

ТОП-10 шкідливих офісних звичок

Середа, 08 серпня 2018, 19:34

Обідати за робочим столом і гризти ручки: про які ще шкідливі звички варто забути і як це зробити

Поради написали на сайті HeadHunter.

Експерти Міжнародного кадрового порталу проаналізували усі шкідливі звички офісних працівників і склали список із 10 найпоширеніших.

Відмовлятися від сніданку. Чашка кави і цигарка замість їжі може призвести до гастриту чи виразки шлунка. Зранку важливо снідати, щоб запустити метаболізм, підняти рівень енергії і не почуватися млявим.

Обідати на робочому місці. Мозок обов'язково вимагає відпочинку і перезапуску. Дослідження показують, що така багатозадачність шкодить ефективній роботі, тож навряд чи обід під час робочого процесу – це хороша ідея. До того ж, це негігієнічно, а запах їжі може заважати іншим.

Сутулитися. Крім того, що неправильна постава призводить до болю в спині і плечах, сколіозу і інших проблем з хребтом, сутулість також призводить до погіршення настрою.

Підпирати рукою підборіддя. Така звичка дуже шкідлива для шкіри обличчя, адже за день ви торкаєтеся різних поверхонь, і вони не завжди чисті.

Терти очі. Це погано з точки зору гігієни, до того ж великий ризик травмувати шкіру повік. Якщо очі втомилися від комп'ютера, краще зробити прості вправи для відпочинку, посидіти 10-20 секунд із закритими очима або піти вмитися прохолодною водою.

Гризти кінчик олівця або ручки. Канцтовари, які спочатку полежали на столі, потім падали на підлогу, та й взагалі служать вам вірою і правдою не один тиждень, краще не облизувати і не гризти. Так передаються небажані мікроби.

Сидіти зі схрещеними ногами, ногою на нозі або підгинаючи одну. Така поза здається комфортною, але через неї може виникати дискомфорт у спині. Ідеальна поза для сидіння – з рівною спиною, а ноги при цьому рівно стоять на підлозі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО РОБИТЬ СМАРТФОН ІЗ МОЗКОМ ЛЮДИНИ І ЯК ПОЗБУТИСЯ ЗАЛЕЖНОСТІ
Надрукувати
мітки:
коментарів
08 грудня 2018
05 грудня 2018
03 грудня 2018
22 листопада 2018
16 листопада 2018
08 листопада 2018
01 листопада 2018
31 жовтня 2018
29 жовтня 2018
26 жовтня 2018
25 жовтня 2018