Поділитись:

Вживані автомобілі в Україні б'ють рекорди

Середа, 08 серпня 2018, 08:15

У липні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 9,8 тис. автомобілів, які були в експлуатації.

Відтак, частка імпортованих вікових авто на первинному ринку продовжує збільшуватися і становила вже понад 59 %, – повідомляє асоціація "Укравтопром". Для автомобільного секонд-хенду це новий рекорд, попередній був поставлений місяцем раніше, коли частка машин, що були в експлуатації, в первинних реєстраціях досягла показника в 58 відсотків.

Відносного липневого результату минулого року попит на іномарки з пробігом виріс на 88 відсотків.

Найбільш популярними серед ввезених б/в авто були автомобілі марки Volkswagen, яких минулого місяця було поставлено на облік 1 566 шт. Це в 3,6 раза більше кількості реалізованих в липні нових автомобілів цієї ж марки.

Другий рядок рейтингу посідає Renault з результатом 1 399 старих автомобілів, що майже вдвічі більше обсягу реалізації нових "Рено".

Третій результат у "Шкоди" – 951 авто з пробігом, такий показник на 89 % перевершив кількість первинних реєстрацій автомобілів марки Skoda в тому ж місяці.

Вживані "Форди" знайшли в Україні 626 власників, що вдвічі більше липневого обсягу реалізації нових легкових "Фордів".

Замикає п'ятірку лідерів місяці Nissan – 519 машин не першої свіжості обзавелися українською пропискою (на 12 % більше ніж нові авто цієї марки).

Найбільш ходовими моделями на українському первинному ринку легкових автомобілів з пробігом в липні були:

  • RENAULT Megane – 1 026 шт.
  • VOLKSWAGEN Passat – 662 шт.
  • SKODA Octavia – 488 шт.
  • NISSAN Leaf – 317 шт.
  • VOLKSWAGEN Golf – 292 шт.

Всього з початку року українські номери отримали 51,6 тис. легкових авто з пробігом, ввезених з інших країн, що на 84% більше ніж за аналогічний період минулого року, а їх частка на первинному ринку становила 53 відсотки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 АВТОМОБІЛІВ, ЯКІ ОБИРАЮТЬ УКРАЇНЦІ

Надрукувати
мітки:
коментарів