Поділитись:

Військові вітатимуться "Слава Україні!"

Вівторок, 07 серпня 2018, 19:30

Президент України Петро Порошенко доручив розробити законопроект, який передбачатиме заміну військового вітання в ЗСУ радянського зразка "Здрастуйте, товариші!" та "Бажаємо (бажаю) здоров'я!" на "Слава Україні!" та "Героям слава!"

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак у коментарі Укрінформу.

"Президент України доручив підготувати зміни до закону України, яким затверджуються військові статути, тому що це визначається у військових статутах, як треба вітатися.

Такі пропозиції готуються, і сподіваюся, що після виходу з канікул народні депутати приймуть це в цілому", – сказав керівник МОУ.

При цьому Полторак назвав раніше зареєстрований законопроект з цього приводу "сирим". Із його слів, новий законопроект уже практично готовий. Суб'єктом законодавчої ініціативи буде Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних сил.

Міністр також підтвердив, що під час військового параду в День Незалежності у Києві 24 серпня як військове вітання використовуватиметься "Слава Україні!" та "Героям слава!"

"Під час проведення параду ми якраз покажемо, що це більш українське, більш наше", – зазначив він.

Нагадаємо: ще у лютому Кабмін пропонував змінити військові вітання. Ініціатором законопроекту був Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОЛИ І НА СКІЛЬКИ ЗРОСТУТЬ ЗАРПЛАТИ ТА ПЕНСІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ (ІНФОГРАФІКА)

Надрукувати
мітки:
коментарів
08:31
08 грудня 2018
07 грудня 2018
06 грудня 2018
05 грудня 2018
04 грудня 2018