Поділитись:

Vox populi. "По кишені б'є": лучани вже скуповуються в школу (фото)

Неділя, 12 серпня 2018, 20:00
2213
0
0
0

Шкільна та спортивна форми, змінне взуття, рюкзаки, канцелярія... Саме ці товари сьогодні користуються найбільшим попитом – 1-е вересня вже не за горами. Тож батькам доведеться трохи "напружитися", адже зібрати дитину в школу – ще той удар по гаманцю.

Про те, як батьки луцьких школярів готуються до початку навчального року і чи дорого це їм обходиться, "Конкурент" запитав у містян.

Антоніна:

Вже почали збиратися в школу. Виходить дуже дорого. У нас 2-ий клас, а не 1-ий, то вже не так дорого. Ціни не відрізняються від минулорічних: так само що цього року, що минулого. Навіть минулого року дещо було дорожче, ніж цього. Шкільна форма повинна бути обов'язково.

Наталка:

Ще не почали готуватися. Зазвичай робимо це наприкінці серпня. Звичайно, це дорого. Кожного року все дорожче, як на мене. Якщо хочеш щось купити краще, то виходить дорожче. До шкільної форми ставлюся тільки позитивно. Я коротких спідниць для дівчат, джинсів для хлопців не сприймаю. Школа є школа. Дисципліна повинна бути.

Ліля:

Вже скуповуємося, якраз йдемо з ринку. Підготовка до школи дорого обходиться. Зараз в нас ціни абсолютно не є низькими. Набагато дорожчі, ніж минулого року. Навіть можна сказати, що на 20 %. Дуже високі ціни. Щодо обов'язкової шкільної форми, то, на мою думку, це правильно. Школа – то є школа. Хлопці, то ще так, а коли дівчата будуть ходити в різному одязі, теж дискомфорт для учнів, має ж бути якась субординація. Шкільна форма, на мою думку, повинна бути в школі постійно.

Іванка:

Ми ще не почали готуватися до школи. Збори обходяться дорого, ціни щороку ростуть. Що стосується обов'язкової шкільної форми, то це не дуже підтримую. В нас був піджак, але ми його рідко вдягали, тому що в школі було дуже спекотно. До школи він приходив у піджаку, а там знімав. Піджак у нас майже не використовувався. Носили тільки на свята, на Перший та Останній дзвоник, а так переважно ходили в сорочці. Бо спекотно. В нас саме сонячна сторона, то постійно було спекотно.

Аня:

Ми вже готові до школи. Вже покупки всі зробили. Окрім кросівок тільки. Обійшлося все десь у 5 тисяч. До шкільної форми ставлюся в принципі позитивно. Тому що діти потім не дивляться, хто як одягнутий, всі рівні. Але по кишені б'є. Особливо блузки. Форму то ще так якось, ми "врізнобій" брали, а блузки дуже дорогі.

2213
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
13 листопада 2018
14:00
11:00
12 листопада 2018
09 листопада 2018
07 листопада 2018
06 листопада 2018
05 листопада 2018
02 листопада 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...