Поділитись:

Луцьким підприємцям розповіли про безконтактні "фішки" ПриватБанку*

Четвер, 09 серпня 2018, 09:35

POS-терміналом у закладі вже нікого не здивуєш. Але технології ПриватБанку не стоять на місці, і тепер не обов'язково мати при собі банківську картку, щоб здійснити покупку.

Про можливості безконтактних розрахунків луцьким підприємцям розповіли під час зустрічі у міській раді.

Туристична галузь давно увійшла до пріоритетних сфер життєдіяльності Луцька. Тому готельно-ресторанний бізнес все більше орієнтується на потреби і вимоги вибагливих споживачів. Саме представники луцьких розважальних та ресторанних закладів зібралися послухати про нові банківські технології, які допомагають завоювати любов клієнтів.

Керівник напрямку "Еквайринг" Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Володимир Галело розповів, що сучасні POS-термінали обладнані технологією PayPass. Вона дозволяє здійснювати оплати безконтактною банківською картою, не проводячи нею по терміналу, а просто піднісши картку до пристрою. Клієнт не передає картку продавцю, що підвищує безпеку розрахунків і пришвидшує процес обслуговування. А віднедавна ПриватБанк запустив технології розрахунків за допомогою смартфону чи розумних годинників AndroidPay та ApplePay. До слова, Україна увійшла у ТОП-10 країн за активністю використання "яблучного" платіжного сервісу.

Для мобільних торгових точок існує ще одна можливість приймати безготівкові платежі – MiniPOS – пристрої, які через bluetooth-зв'язок під'єднуються до смартфону продавця і дозволяють здійснювати безконтактні оплати. Це зручно для вуличних торговців, фестивалів чи інших заходів, коли немає постійного доступу до електрики. До слова, за потреби при здійснені покупки є можливість роздрукувати чек.

Ще одна новітня технологія, яка стрімко завойовує світ, – оплати за допомогою QR-кодів. Для цього продавцям не потрібно спеціального обладнання – достатньо роздрукувати QR-код, згенерований банком, та розмістити його на своїй торговій точці. Оплата здійснюється зі смартфону: клієнт сканує код з допомогою додатку Privat24, вводить суму – і кошти перераховуються продавцю. Сповіщення про оплату приходить продавцю і власнику миттєво.

"Який зі способів обрати, вирішує підприємець. Він орієнтується на свої обороти, заробітки, технічні можливості. Якщо великі торгові мережі і магазини встановлюють класичні POS-термінали з PayPass, то, скажімо, вуличному продавцю кави оптимально підійде QR-код. Головне – не стояти на місці і розвиватися в ногу з технологіями і вимогами сучасних клієнтів", – зазначив Володимир Галело.

Консультації з приводу безконтактних розрахунків можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку на Волині. Окрім того, підприємці, які використовують термінали старого зразка, можуть звернутися до банку і замінити їх на пристрої з PayPass. До слова, в області діє майже 4 тисячі POS-терміналів. 70 % з них підтримують технологію PayPass.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 березня 2019
07 березня 2019
28 лютого 2019
27 лютого 2019
21 лютого 2019
15 лютого 2019
06 лютого 2019
01 лютого 2019
31 січня 2019
23 січня 2019
16 січня 2019
09 січня 2019
08 січня 2019