Поділитись:

Google використовуватиме соцмережі для розпізнавання осіб

Четвер, 09 серпня 2018, 21:03

Інженери Google зареєстрували новий патент на використання технології розпізнавання особи на основі активності в соціальних мережах.

У новій технології штучний інтелект буде аналізувати не лише фотографії, а й дані із соцмереж, – повідомляє Укрінформ.

Звичайний пошук зображень працює, намагаючись зіставити візуальні сигнали на фотографіях з іншими подібними фотографіями. За умови достатньої освітленості та досить високої роздільної здатності фото Google зазвичай розпізнає його.

Нова система передбачає алгоритм, в якому штучний інтелект ідентифікує обличчя, використовуючи не тільки візуальні сигнали, але і різні форми даних з персональних комунікацій, соціальних мереж, спільних програм і навіть календаря користувача.

Необхідно ввести "візуальний запит" у формі фотографій, знімків екрану або сканованих зображень. Потім система проаналізує зображення і подивиться не тільки на знімки, які візуально схожі, але і на потенційну відповідність іншим джерелам даних.

На сьогодні це всього лише патент, а не програмне забезпечення. Однак експерти побоюються, що це нововведення зможе порушити приватність життя користувачів і навіть завдати їм значної шкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ МЕГАКРУТИЙ ЕКСПЕРТ РОЗКАЖЕ, ЯК ЗМУСИТИ GOOGLE ЛЮБИТИ ВАШ САЙТ

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 грудня 2018
09 грудня 2018
07 грудня 2018
05 грудня 2018
03 грудня 2018
02 грудня 2018
29 листопада 2018