Поділитись:

7 мультибордів та басейн: розповіли, чим особливий луцький ліцей № 27 (фото)

Четвер, 09 серпня 2018, 18:41

Відбувся фінальний огляд школи, яку будували 7 років. Невдовзі, вже 1 вересня, школярі зможуть сісти за новенькі парти в сучасному ліцеї у 55-му районі мікрорайоні.

Так, під час огляду навчального закладу начальник управління освіти Зіновія Лещенко розповіла, у чому унікальність школи.

Насамперед головна освітянка Луцька зауважила, що ліцей будували за усіма вимогами сучасності.

Школа буде мати ті меблі, які на сьогодні, за словами Лещенко, вимагає галузеве міністерство. Також матиме якісне устаткування та кондиціонери в кабінеті комп'ютерних технологій. Хімічний і фізичний кабінет також будуть забезпечені усім необхідним.

"Школа матиме заплановані мультиборди про які зараз дуже багато говорять. Буде аж 7 мультибордів. Можливо, не завжди варто саме таке оснащення, але якщо ми робимо акцент на інформаційно-комунікаційному профілі, то звичайно, що так має бути", - переконана начальник управління освіти міста.

До того ж, у новенькому ліцей діти могтимуть плавати, адже заклад має свій басейн. Подумали й про осіб з інвалідністю. Саме тому ліцей має пандуси як зовні так і всередині, два ліфти та туалети, куди можна проїхати на колясці.

Звичайно ж, новий навчальний заклад має ігрові майданчики, простору їдальню, кабінети трудового навчання та актову залу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 грудня 2018
14 грудня 2018
13 грудня 2018
12 грудня 2018
11 грудня 2018
10 грудня 2018