Поділитись:

Волинські митники забрали чотири "євробляхи" з фальшивими документами

П'ятниця, 10 серпня 2018, 15:37

За добу в автомобільних пунктах пропуску волинські митники склали чотири протоколи про порушення митних правил та вилучили чотири автомобілі на іноземній реєстрації.

Загальна вартість вилучених транспортних засобів – понад 500 тисяч гривень, – інформує прес-служба Волинської митниці ДФС.

Як підстави для переміщення цих машин громадяни надавали документи, отримані незаконним шляхом.

Зокрема, у пункті пропуску "Устилуг" житель Кривого Рогу подав фіктивне нотаріальне доручення на право користування автомобілем польської реєстрації "SKODA OCTAVIA", нібито від нотаріуса м. Варшава. Ба більше, під час повного митного огляду у бардачку автомобіля було виявлено 18 чистих бланків з відтисками та підписами цього ж нотаріуса, а ще перекладача та реєстратора. Вартість вилученого автомобіля оцінено в майже 122 тисячі гривень.

У пункті пропуску "Ягодин" киянин представив доручення на право користування автомобілем "OPEL ASTRA", нібито видане нотаріусом, який за офіційною інформацією на дату посвідчення правочину перебував у відпустці і взагалі не вів справ. Як наслідок – авто вартістю понад 103 тисячі гривень вилучене на склад тимчасового зберігання митниці.

У результаті перевірки фіктивним виявилось доручення від Канцелярії нотаріальної м. Хрубешов на "FORD FOCUS" вартістю понад 115 тисяч гривень. Канцелярія нотаріальна м. Славно спростувала оригінальність доручення на право користування автомобілем "AUDI A6" вартістю понад 168 тисяч гривень. Ці транспортні засоби громадяни України намагались ввезти на митну територію через пункт пропуску "Ягодин".

Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України, кожного громадянина за скоєне очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості його автомобіля та конфіскація самого транспортного засобу як предмету правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ МИТНИКИ ЗАБИРАЮТЬ "ЄВРОБЛЯХИ" З ФІКТИВНИМИ ДОКУМЕНТАМИ

Надрукувати
мітки:
коментарів