Поділитись:

Волиняни спрямували на армію 145 мільйонів гривень

Вівторок, 14 серпня 2018, 09:33

Упродовж січня-липня 2018 року на Волині сплачено 145,2 мільйона гривень військового збору. Це на 30 відсотків більше минулорічного показника за аналогічний період.

Оскільки військовий збір справляється з легально виплачених доходів, то в ГУ ДФС у Волинській області акцентують увагу працедавців на важливості повної легальної оплати праці, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

"Стабільний ріст надходжень військового збору, безумовно, пов'язаний з підвищенням стандартів оплати праці. Разом з тим, варто особливо відзначити надзвичайно відповідальну позицію більшості волинських працедавців, котрі не лише гідно оплачують працю своїх найманих працівників, а й своєчасно перераховують передбачені законом податки до бюджету. Завдяки сумлінню таких представників соціально відповідального бізнесу національна армія отримує належне фінансування, а громадяни можуть розраховувати на соціальні виплати в майбутньому", – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що кожен, хто отримує легальну зарплату чи інші доходи, що підлягають оподаткуванню, фактично щомісяця інвестує в оборону держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЕМ І ЦИГАРКАМИ ВОЛИНЬ ЗАРОБИЛА 66 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:36
21 березня 2019