Поділитись:

Що робити, коли смарфон впав у воду

П'ятниця, 17 серпня 2018, 08:21
1279
0
0
1

Однією з найбільш частих поломок смартфонів є проникнення рідини всередину пристрою.

Така проблема є другою найчастішою скаргою в сервісних центрах після розбитого екрану, – пише "Сегодня".

Контакт з рідиною сучасним смартфонам дуже шкідливий, оскільки призводить до плачевних наслідків. Що характерно, іноді навіть не рятують водонепроникні властивості, оскільки з часом захисні властивості погіршуються.

Важливо також розуміти, що гарантія виробника розповсюджується лише на потрапляння в смартфон вологи, а якщо в пристрій потрапила вода, сервісний центр має право відмовити в гарантійному ремонті, оскільки про це часто згадується в інструкції і гарантійному листі.

Чим небезпечна вода для смартфона?

Вода потрапляє в корпус смартфону через отвори в корпусі (мікрофон чи динамік) і надовго залишається всередині. Як відомо, вода є хорошим провідником, тому може викликати коротке замикання.

У результаті окислюються контакти всередині, виникають проблеми з акумулятором і дисплеєм, наприклад з'являються білі засвітки, смужки і плями на екрані. Вода дуже швидко проникає між шарами дисплейного модуля і потрапляє на підсвічування. І чим довше зволікати з ремонтом смартфону після попадання води, тим більше модулів пошкоджуються, відповідно, зростає ціна на ремонт.

Що не можна робити?

Не сушити феном. Це досить поширений міф. Сушити феном не можна з двох причин: фен не висушить вологу всередині пристрою, а також підвищить температуру корпусу і викличе перегрів електроніки, а це ще гірше.

Не класти телефон в рис. Дуже часто можна прочитати на форумах, в коментарях і навіть на різних сайтах рекомендації про те, що рис "виводить" воду зі смартфону. Рис добре вбирає вологу, але не воду. Рисова ванна допоможе частково осушити пристрій лише зовні, але не всередині. Вода всередині смартфона залишиться і буде окислювати контакти або викличе коротке замикання.

Не розбирайте смартфон. По-перше, без спеціальних інструментів зробити це дуже складно, до того ж потрібні необхідні навички: треба розуміти, що і коли потрібно від'єднувати, які деталі перестали працювати, а які ще можна врятувати. У процесі самостійного ремонту також часто можна пошкодити компоненти телефону, зокрема дисплей.

Що робити, коли смартфон втонув?

Рішення проблеми досить просте – швидко нести в сервісний центр. Чим швидше ви звернетеся до фахівців, тим більша ймовірність врятувати техніку.

Акумулятор необхідно буде замінити, оскільки він найсильніше страждає від вологи. У всіх акумуляторах є спеціальний круглий індикатор, який в справної батареї має вигляд білого кола, а після попадання в воду забарвлюється в червоний колір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФАХІВЦІ НАЗВАЛИ ПОМИЛКИ ПРИ ЗАРЯДЦІ СМАРТФОНІВ

1279
0
0
Надрукувати
мітки:
1 коментарів
дРОЗД
17.08.2018 15:51

ПЛАКАТИ

0
0
16 листопада 2018
15 листопада 2018
10:50
12 листопада 2018
17:50
10 листопада 2018
09 листопада 2018
31 жовтня 2018
27 жовтня 2018
26 жовтня 2018
25 жовтня 2018
23 жовтня 2018
22 жовтня 2018
15:18
18 жовтня 2018
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...