Поділитись:

Супрун розповіла про пігулку від всіх хвороб

Четвер, 16 серпня 2018, 18:21

Науковці винайшли пігулку, яка здатна покращити ваше здоров'я та вберегти від багатьох небезпечних хвороб. Її назва – здоровий спосіб життя, – пише у Facebook в.о. Міністра охорони здоров′я Уляна Супрун.

Ця пігулка не коштує безліч грошей та не має ніяких побічних ефектів. Втім, її науково підтвердженою дією є покращення сну, збільшення енергії, втрата зайвої ваги та покращення загального самопочуття, – зазначила вона. І додала, що в сучасному ритмі життя це вкрай важливо.

Зі слів Супрун, найбільш надійний та доступний спосіб запобігти хворобам – підтримувати здоровий спосіб життя.

Уляна Супрун дала кілька порад, які допоможуть почати вести здоровий спосіб життя:

Плануйте

Зміна способу життя – тривалий процес. Тому важливо розподілити його на реальні етапи, які будуть послідовними. Ідея полягає в тому, що кожен етап є підготовкою до наступного, тому ви не повинні поспішати або пропускати етапи.

Ставте позитивні цілі

Найменш дієвими є підходи, які ґрунтуються на негативних стимулах. Тому науковці вказують, що довготривалі зміни найбільш ефективні, коли підтримуються позитивним настроєм. Будь-яка зміна способу життя має бути значущою та приємною, тож слід уникати формулювань "добре" чи "погано".

Визначайте конкретні задачі

Досягти ціль легше, якщо є чітке формулювання, як-от займатись спортом 30 хвилин кожного дня, а не просто займатись більше спортом. Кількість задач також має бути адекватною, адже дуже легко перевантажити силу волі та демотивуватись.

Стежте за настроєм

Лікування основних психологічних проблем та вивчення того, як краще керувати стресом та поганим настроєм, дуже важливі для успіху. Адже ми схильні переїдати, якщо нервуємо. Це може стати на заваді на шляху до здорового харчування та правильного режиму дня.

Дотримання хоча б однієї здорової звички збільшує тривалість життя на 2 роки.

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 березня 2019
20 березня 2019
19 березня 2019
14:34
17 березня 2019