Поділитись:

Незабаром у "Промені" буде новий більярдний зал (фото)*

Четвер, 16 серпня 2018, 17:48
630
0
0
0

До дня народження РЦ "Промінь" на 3-му поверсі відбудеться урочисте відкриття найбільшого більярдного залу Волині "George's Club".

Насолоджуватись грою можуть не лише професіонали, а й аматори.

14 столів, окремі VIP-кімнати з банкетними та ігровими столами, як завжди, притаманний для "Жоржа" відмінний сервіс, офіціанти-хостес, широка карта страв та напоїв, постійно чинні акції на більярд, боулінг та ресторан. Вечірка з нагоди відкриття запланована на 24 серпня о 20:00. Вона відбудеться в межах святкування 1-ї річниці відкриття розважального центру "Промінь".

На вході у новий зал гостей пригощатимуть "гарячі" хостес-girls. Вони приготували дивовижні напої і для чоловіків, і для жінок. Цікаво буде поспостерігати, як дівчата гратимуть у більярд, а окремі "умільці" зможуть провести майстер-клас і пофотографуватися з дівчатами.

Звісно, не обійдеться без подарунків, найактивніші "більярдисти" отримають сертифікати від клубу та призи від партнерів вечору.

Аби створити повністю розслаблену атмосферу у більярдній і дати можливість сконцентруватися на грі, основна частина розважальної програми відбуватиметься у ресторані "George's Club". Будуть сюрпризи, адже гостей веселитимуть ведучі з креативного дуету "Barak". Конкурси, флешмоби для "іменинника" (РЦ "Промінь" і "Жоржу" – рік), тости, фото, пісні і танці. Для гостей працюватимуть Dj Panazz та спеціально запрошені львівські красуні Pj show "Diamond sisters".

Варто зазначити, відтепер 3-й поверх РЦ "Промінь" стає територією активних розваг як для дорослих, так і дітей – найбільший більярдний зал, боулінг і ресторан. А восени адміністрація клубу готує ще один сюрприз – зал караоке.

630
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
20 листопада 2018
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...