Поділитись:

У Луцьку здорожчає вода

П'ятниця, 17 серпня 2018, 16:51
1062
0
0
1

Під час відкритих громадських слухань ухвалили рішення про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у Луцьку.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Серед основних чинників, які спричинили таку необхідність, назвали підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення бази оподаткування по розміру ставок збору за спеціальне користування водними ресурсами, збільшення вартості солі, підвищення ціни на електроенергію (підвищення ціни на 12.3% відносно закладеної у тариф), збільшення екологічного податку та податку на землю.

Якщо сьогодні чинний тариф на централізоване водопостачання становить 4 грн 82 коп. (усі цифри – без ПДВ) за кубічний метр води, то запропонована вартість становитиме 5 грн 64 коп. за кубічний метр. Централізоване водовідведення – 5 грн 9 коп., коригований тариф – 5 грн 88 коп. Постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових мереж 5 грн 23 коп., заплановано – 6 грн 14 коп. Вартість водовідведення з використанням внутрішньобудинкових мереж на разі становить 5 грн 49 коп., пропонується – 6 грн 40 коп. Запропоновані тарифи схвалені Національною комісією РЕКП.

"Прикро, що ми відстаємо від актуальних тарифів. Процедура актуалізації є трохи затягнутою, звичайно, хотілося б якомога її спростити, адже уже з 1 жовтня передбачено чергове підвищення тарифів на електроенергію, а це є і складовою тарифу на водовідведення та водопостачання, і ми знову матимемо різницю в тарифах. Різниця на сьогодні уже накопичилася і становить неприємні цифри, які потрібно якимось чином компенсувати", – розповів перший заступник міського голови Григорій Недопад.

До слова, про ймовірне здорожчання води підприємство "Луцькводоканал" повідомляло ще у травні.

1062
0
0
Надрукувати
мітки:
1 коментарів
Ну Ну
18.08.2018 19:29

Шановні рахуяльники ! Поясніть десь мені нерозумному, як каналізація (водовідведення) може бути дорожче питної води. За кого мене мають ?

0
0
14 листопада 2018
13 листопада 2018
12:35
11:00
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...
Сім_сорок. Кави?
Ще 5 років тому у Луцьку було не так багато ...
#Сім_сорок: перше заняття в луцькій автошколі (дівоча версія)
Не так давно, моя журналістсько-дівоча натура захотіла стати ще й ...
Неочікувана парочка друзів
Уже фактично увійшло у звичку кожного ранку визирати у вікно ...