Поділитись:

На "Устилузі" затримали псевдо-італійця

Неділя, 19 серпня 2018, 11:49

На пункті пропуску "Устилуг" затримали громадянина Гани (Західна Африка), який з підробленим італійським паспортом намагався потрапити до країн ЄС.

Через "Устилуг" громадянин з Західної Африки намагався потрапити в Польщу за італійським підробленим паспортом.Інформує Держприкордонслужба

Під час перевірки документів подорожуючих рейсовим автобусом один із пасажирів на паспортний контроль надав документ для подорожі громадянина Італії. Однак у інспектора прикордонної служби виникли сумніви щодо дійсності його документа. Уже під час заходів контролю другої лінії з'ясувалось, що італійський паспорт повністю підроблений. Іноземець в такий спосіб намагався через територію України потрапити до однієї з країн ЄС. Горе-подорожувальник зізнався, що має громадянство Гани.

Порушника затримали та доставили до Львівського прикордонного загону для з'ясування обставин вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".

Надрукувати
мітки:
коментарів