Поділитись:

Волинська митниця обмінюється інформацією з іноземними митниками

Середа, 22 серпня 2018, 12:37

Одним із ефективних методів протидії митним правопорушенням на сьогодні є співпраця та обмін інформацією з компетентними органами іноземних держав у рамках взаємної адміністративної допомоги.

Цей механізм забезпечує попередження і виявлення незаконних експортно-імпортних операцій та факти несплати до бюджету обов'язкових митних платежів, – повідомляє Волинська митниця ГУ ДФС.

Волинська митниця ДФС у цьому році опрацювала більше сотні відповідей на її запити до митних органів іноземних держав та взаємних клопотань від митних органів Республік Білорусь, Польща, Чехії, Литви, Німеччини.

За результатами спільної звірки складено 42 протоколи про порушення митних правил. З них 11 протоколів фіксувало приховування від митного контролю, 31 протокол – неправомірне звільнення суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності від сплати митних платежів. Загальна сума порушень сягає 20 млн гривень.

До головних управлінь ДФС в областях України надіслано 49 повідомлень для проведення контрольних заходів постаудиту щодо податкових зобов'язань окремих українських підприємств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ, ТРАНСПОРТ, ВАЛЮТА: З ЧИМ НАЙЧАСТІШЕ "МУТЯТЬ" НА ВОЛИНСЬКІЙ МИТНИЦІ

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 березня 2019
13:36
21 березня 2019