Поділитись:

Що не можна нагрівати повторно

Автор: Оксана Пуняк |
Субота, 25 серпня 2018, 07:40

Ми частенько нагріваємо двічі, а то й тричі ті чи інші продукти. А вони при такому частому нагріванні не те, що втрачають свою харчову цінність, а нашкодити можуть. Навіщо так ризикувати?

Отож, якщо ви коли-небудь нагрівали повторно хоч якийсь із цих продуктів, краще старайтеся цього більше не робити. Чому? А прочитайте.

Гриби. Вони майже повністю складаються з білка, але цей білок відрізняється від тваринного. Тому будь-які страви з цим продуктом не варто розігрівати. Якщо вони охолонуть, то не лише втратять частину своїх смакових властивостей, а й можуть стати небезпечними для шлунка. Білки в грибах перетворюються в речовини, здатні викликати отруєння.

Яйце. Яєчню або омлет у жодному разі не можна готувати з вечора, а потім нагрівати. Токсини, що утворюються в яєчному білку після того, як їх помістили в мікрохвильовку, можуть бути причиною хворобливих відчуттів в шлунку і порушення роботи кишечника.

Картопля. Вона повністю втрачає свою харчову цінність, якщо її розігрівають. До того ж, страви з цього продукту не можна залишати надовго навіть при кімнатній температурі. У ній утворюються речовини, які викликають нудоту або харчове отруєння.

Шпинат. Він багатий нітратами і залізом. При повторному нагріванні ці нітрати можуть перетворюватися в нітрити та інші канцерогени. Тобто шпинат буквально стане отруйним і буде провокувати розвиток раку в організмі.

Курка. Так само, як гриби, курка багата білками, на які негативно впливає повторний підігрів. Це може викликати проблеми з травленням. Якщо ви дійсно хочете розігріти приготовлену курку, краще робити це при низькій температурі протягом тривалого часу.

Рослинна олія. Соняшникова нерафінована олія, олія волоського горіха і лляна олія мають дуже низьку температуру горіння. Коли їх розігрівають провторно, вони стають гіркими. Тому потрібно уникати використання таких олій для приготування гарячих страв або випічки. Вони хороші тільки в маринадах і салатах.

За матеріалами Еспресо.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 квітня 2019
17 квітня 2019
11 квітня 2019
03 квітня 2019
28 березня 2019
19 березня 2019
11 березня 2019
12 лютого 2019
06 лютого 2019
30 січня 2019
28 січня 2019
16:43
16 січня 2019
11 січня 2019
17:40