Поділитись:

Про що нардеп Добродомов говорив із лучанами (фото)

Вівторок, 04 вересня 2018, 10:30

Лідер політичної партії "Народний контроль", народний депутат України Дмитро Добродомов розповів лучанам про своє бачення того, як необхідно вирішувати загальнонаціональні проблеми та правильно розбудовувати державу.

Зустріч відбулася у понеділок, 3 вересня, в конференц-залі готелю "Україна".

Окрім нардепа, були присутні депутатка Луцької міської ради Анна Мовяк, очільник місцевого осередку "Народного контролю" в Луцьку Олег Бондарук та лідер "Народного контролю" на Волині й голова однойменної фракції у Луцькраді Павло Данильчук.

Данильчук підкреслив, що Дмитро Добродомов, незважаючи на те, що він обирався на мажоритарному окрузі у Львові, не гребує та приїздить майже у кожен обласний центр, щоб ознайомитися з проблемами людей:

"Сьогодні ми відвідали обласну клінічну лікарню, поспілкувалися з медиками щодо так званої медичної реформи. Також працювали зі студентами СНУ імені Лесі Українки, де розмовляли з підростаючим поколінням, яке здобуває юридичну та журналістську освіту. До вас ми приїхали прямо з комунального підприємства "Луцькводоканал", де є купа проблем, які не вирішують".

Своє чергою народний депутат пообіцяв порушити екологічну проблему з очисними спорудами у Луцьку на державному рівні. Для їхньої (а також каналізаційно-насосної станції) реконструкції необхідно 200 мільйонів гривень. Він вважає, що такі питання стали реальністю для обласного центру через відсутність обраного міського голови.

"Ніхто з інвесторів не захоче домовлятися з виконувачем обов'язків", – зауважив політик

Окрім цього, Добродомов відзначив високий рівень головної лікарні Волині та додав, що "Народний контроль" пропонував альтернативну медичну реформу, яка забезпечує кожному доступ до безкоштовної медицини, проте керівництво парламенту навіть не виставило пакет цих законопроектів на обговорення.

"Реформа медицини потрібна, але не так, як подає влада. Наша основна вимога: кожен повинен мати доступ до безкоштовної медицини", – сказав він.

Говорячи про загальнонаціональні проблеми, Добродомив переконаний, що для успішного їх вирішення партії демократичної опозиції мають об'єднатися, створити одну політичну силу та висунути єдиного кандидата у президенти.

"Ми створили платформу "Народної довіри" для об'єднання партій демократичної опозиції. Наступним кроком має стати створення нової єдиної партії. І об'єднається вона не навколо прізвища, а навколо принципів, європейських принципів розбудови незалежної та самодостатньої держави", – каже народний обранець.

Дмитро Добродомов додав, що людина, яку платформа визначить єдиним кандидатом повинна ще до виборів представити свою команду та визначити кандидатів на посади міністрів ще до виборів.

"Своєю чергою кандидати в міністри покажуть власні команди, узгодять свої програми в експертному середовищі. І такий уряд покаже реальні результати. Я переконаний, що лише об'єднавшись, ми зможемо змінити країну", – резюмував народний депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ДМИТРО ДОБРОДОМОВ: "БАНКОВА ТА "УКРОП" НЕ ГОТОВІ ДО ВИБОРІВ МЕРА У ЛУЦЬКУ"

Надрукувати
мітки:
коментарів