Поділитись:

У Києві школяр жбурнув у вчительку стільцем і проштрикнув ножицями

Вівторок, 11 вересня 2018, 09:25

Учень 8 класу київської школи агресивно відреагував на негативні результати самостійної роботи просто на уроці: він проломив голову стільцем та проштрикнув учительку ножицями.

Нині і похилого віку вчителька, і сам хлопець – у лікарні. Жінка – із тяжкими пораненнями. Учня забрали в шоковому стані. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Спеціалізована школа розташована в історичному центрі столиці. Вчительку поранили на очах у всього класу. Все сталося в кабінеті інформатики наприкінці уроку. Діти писали самостійну роботу і по одному із завдань вчителька поставила хлопцю мінус. Той несподівано кинув у неї стільцем, далі зі спини наніс ще кілька ударів ножицями. Після побаченого з дітьми працювали психологи, нині кабінет зачинений, там працює слідчо-оперативна група. Хоча до цього, запевняє класний керівник, учень її 8 класу не виявляв жодної агресії. Навчається в цій школі, каже, усього тиждень, але з однолітками загалом ладнав.

"Звичайна дитина, трохи в собі, бо новенький, тому що новий колектив, нові вчителі. Нічого дивного за ним ніхто не помічав", – зазначила класний керівник.

У школу № 94 хлопець перевівся із Івано-Франківщини. За інформацією ТСН, з міста Калуш. Відомо, що останні роки хлопця виховувала бабуся.

"Абсолютно нормальна характеристика за 4 клас, після того характеристик немає, оцінки також середні, різні: і хороші, і погані, і 11 балів, і менше. У медичній довідці вказано, що він здоровий. Маму викликали, мама також розгублена", – розповіла класний керівник.

Мати нападника із журналістами спілкуватись відмовилася.

"Приїхала мама, викликали "швидку", він був теж у шоковому стані, на запитання не відповідав, як закам'янілий був".

Одразу після інциденту хлопець спустився сходами у супроводі охоронця школи. Спротиву не чинив.

Вчителька інформатики – вже пенсійного віку, понад 20 років працює у цій школі, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Нині вона з тяжкими пораненнями перебуває в лікарні. Їй уже зробили кілька операцій.

Весь день вчителі намагались пускати пресу та правоохоронців винятково у місця інциденту та в супроводі охоронця, аби про те, що відбулося, не знала малеча.

Нагадаємо: днями на Волині на уроці фізкультури дівчинці раптово стало зле, медикамврятувати школярку не вдалося. У школі запевнили, що учениця мала медичну довідку про те, що не має протипоказів щодо занять. Згідно із висновком судмедексперта із Нововолинська, смерть дівчинки настала внаслідок гострої серцевої недостатності.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 грудня 2019
03 грудня 2019
02 грудня 2019
29 листопада 2019
28 листопада 2019
27 листопада 2019
26 листопада 2019
25 листопада 2019
24 листопада 2019
23 листопада 2019
22 листопада 2019
20 листопада 2019
19 листопада 2019
18 листопада 2019
13 листопада 2019