Поділитись:

У Києві школяр жбурнув у вчительку стільцем і проштрикнув ножицями

Вівторок, 11 вересня 2018, 09:25

Учень 8 класу київської школи агресивно відреагував на негативні результати самостійної роботи просто на уроці: він проломив голову стільцем та проштрикнув учительку ножицями.

Нині і похилого віку вчителька, і сам хлопець – у лікарні. Жінка – із тяжкими пораненнями. Учня забрали в шоковому стані. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Спеціалізована школа розташована в історичному центрі столиці. Вчительку поранили на очах у всього класу. Все сталося в кабінеті інформатики наприкінці уроку. Діти писали самостійну роботу і по одному із завдань вчителька поставила хлопцю мінус. Той несподівано кинув у неї стільцем, далі зі спини наніс ще кілька ударів ножицями. Після побаченого з дітьми працювали психологи, нині кабінет зачинений, там працює слідчо-оперативна група. Хоча до цього, запевняє класний керівник, учень її 8 класу не виявляв жодної агресії. Навчається в цій школі, каже, усього тиждень, але з однолітками загалом ладнав.

"Звичайна дитина, трохи в собі, бо новенький, тому що новий колектив, нові вчителі. Нічого дивного за ним ніхто не помічав", – зазначила класний керівник.

У школу № 94 хлопець перевівся із Івано-Франківщини. За інформацією ТСН, з міста Калуш. Відомо, що останні роки хлопця виховувала бабуся.

"Абсолютно нормальна характеристика за 4 клас, після того характеристик немає, оцінки також середні, різні: і хороші, і погані, і 11 балів, і менше. У медичній довідці вказано, що він здоровий. Маму викликали, мама також розгублена", – розповіла класний керівник.

Мати нападника із журналістами спілкуватись відмовилася.

"Приїхала мама, викликали "швидку", він був теж у шоковому стані, на запитання не відповідав, як закам'янілий був".

Одразу після інциденту хлопець спустився сходами у супроводі охоронця школи. Спротиву не чинив.

Вчителька інформатики – вже пенсійного віку, понад 20 років працює у цій школі, вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Нині вона з тяжкими пораненнями перебуває в лікарні. Їй уже зробили кілька операцій.

Весь день вчителі намагались пускати пресу та правоохоронців винятково у місця інциденту та в супроводі охоронця, аби про те, що відбулося, не знала малеча.

Нагадаємо: днями на Волині на уроці фізкультури дівчинці раптово стало зле, медикамврятувати школярку не вдалося. У школі запевнили, що учениця мала медичну довідку про те, що не має протипоказів щодо занять. Згідно із висновком судмедексперта із Нововолинська, смерть дівчинки настала внаслідок гострої серцевої недостатності.

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 серпня 2019
14:40
13:35
22 серпня 2019
21 серпня 2019
19 серпня 2019
17 серпня 2019
16 серпня 2019